A húsvéti küldetés

Easter Under Wraps

2021.10.12 diumiu

Én az ilyen filmeket csak limonádénak szoktam hívni, de ez nem rosszat jelent, sőt. Azt gondolom, néha kellenek ilyen filmek, amelyek kikapcsolnak, nem kell rajtuk agyalni, kellemesek, könnyedek. Na ez a film is pont ilyen, ajánlom mindenkinek.

2020.06.15 Mayflower657

Könnyű kis limonádé

Tipikus Hallmark romantikus filmecske. Dráami fordulatra nem kell számítani, a vége előre tudható, és a forgatókönyv sem mondható csavarosnak. De egy délutánra, pihenésképpen megfelel.

2020.04.08 Amenhotep

Azt hiszem, hogy most pont erre volt szükségem. Elég nehéz időn megyek keresztül, ez a film pedig rengeteget segített abban, hogy egy kicsit ki tudjak kapcsolni. Nagyon kellemes és szívmelengető filmecske. Imádtam!

2020.04.04 Twister

Nos, volt egy alapvető elképzelésem, hogy ez a film mennyire lesz majd szirupos...és hát az is lett. Biztosan megvan a maga célközönsége, én a barátnőmmel néztem meg, neki tetszet, én viszont kis híján bealudtam rajta...:/

2020.04.05 ZOL

Imádom a Hallmark romantikus filmjeit, meglepett, hogy most egy húsvéti történettel is előálltak. Kiszámítható és egyszerű a története, mégis kellemesen telik az idő filmezés közben, amolyan tavaszi hangulatkeltő.

2020.04.03 oldczander

Nahát, mostantól húsvétra is megkapjuk a kötelező romantikus film csomagot? Semmi extra a történet, szerethető, aranyos, amolyan tipikus. Azt hiszem, műfajon belül megérdemli a jó értékelést.