Panda   2016. 04. 13.

Alapvetően mindennapi, kissé sablonos a történet, de összességében szórakoztatott a film. Egyszeri nézésre kellemes szórakozás lehet, lazulós film, de érzelmileg azért hat az emberre

duhaj   2015. 07. 27.

Ritkán van az, hogy nem bírok végignézni egy filmet, de ezt képtelen voltam. Annyira irritálóak a karakterek, hogy szinte nézhetetlen. Próbáljuk meg elfelejteni ezt a filmet.

Cercei   2014. 11. 30.

Drew Barymornak mindig is jól állt a szertelen lány karaktere. Ebben is, így ez a szerelem tényleg egy kicsit eszelős lett.

Chris O'Donnell

Chris O'Donnell és Drew Barrymore még ugyanebben az éveben együtt szerepeltek a Mindörökké Batman című filmben.

Drew Barrymore karakterének neve Casey, akárcsak az egy évvel későbbi Sikoly című filmben.

Leonardo DiCaprio visszautasította Matt Leland szerepét.