Fedőneve: Sólyom

Fedőneve: Sólyom

Falcon Rising
Neal McDonough

Chapman egy ex-tengerész a Brazil nyomornegyedekből. Yakuza ruhás emberekkel küzd akik megtámadták a nővérét.

(Archívum)

Rendező: Ernie Barbarash
Forgatókönyvíró: Y.T. Parazi
Premier: 2014.09.05.

KULCSSZAVAK

2019.02.07 Varga_Júlia

Ez a film annyira rossz, hogy az már művészet - ennyire következetlen sztorit összerakni csak akkor lehet, ha az ember direkt akarja.

2019.01.26 hsanya182

Néhány bunyót leszámítva gyenge verekedős film

Nem túl hitelesek a színészek, egyszer persze elviselhető, épp hogy eléri az átlag szintet, nagyon gyengék a fegyverhangok, és a bunyók is hagynak maguk után némi kivetnivalót a realitás talaján. Ez nem sikerül olyan jóra. pl. Operation Red Sea

2017.02.19 tilino

Kíváncsiságból néztem meg a filmet. Egynek elment, de messze áll a tökéletes akciófilmtől. Történelmilg hiányos tudásra épül, igen sekélyes film, ami néhány jelenetében érdekfeszítő, de összességében gyenge.

2015.11.16 Stiff

Rettenetesen unalmas film, annyira tele van zsúfolva klisékkel, hogy az valami elképesztő. Nem tudom, hogy más hogy van vele, de engem egyáltalán nem tudott lekötni. Teljesen kiszámítható volt az egész, ráadásul szerintem az akció jelenetek sem voltak valami jól megkoreografálva.

2017.10.21 Chatman

Egészen korrektnek mondanám, nem az a fajta film, amit többször megnézne az ember, de összességében azt az egy alkalmat se bánja meg legalább. Egész jó hangulata van, és kellőképpen izgalmas is.

A film összbevétele 267 476 dollár volt (imdb.com).

(2018. 11. 30.)
Falcon Rising (2014)
"Gyakorlatilag a film összes ötletét előre borítékoltuk, eggyel többet is, de ezt az unásig ismert ziccert már az alkotók nem lépték meg. Még a kisebb logikátlanságokat is folyamatában analizáltunk, hogy végül elégedetten dőljünk hátra: ezt is láttuk... ezt sem fogjuk többet látni." Több