
Vélemények (2)
Szörnyű a forgatókönyv. Mármint konkrétan a mondatok és szavak, amik elhagyják a szereplők száját - jézusom. Mintha hülyék lennének. Ezt érdemes elkerülni.
Ez a sorozat egy korábbi hasonszőrű darab folytatása. Volt már rá példa, hogy a régi, egy modernebb köntösbe öltöztetve teljesen más arcát mutatva, előnyére változik. Na, ez itt nem sikerült, és akkor még finoman fogalmaztam. A fő téma az, hogy van ... Több