Videók

Az RTL Klub új valóságshow-jában eplők visszatazva az időben, egy vidéki farmon kell, hogy helyt álljanak. Feladataik között a háziállatokról történő gondoskodás mellett számos mezőgazdasági munkában is helyt kell állniuk. Érdemes mindent megpróbálni a feladatok sikeres végrehajtásáért,… Több

Ország: Magyarország
Premier: 2016

2019.01.26 Timcsi

Csodálom, hogy csak 1 évad készült belőle, szerintem sikeres volt.

2017.05.03 indingo

Hozott egy kis vérfrissítést a valóság-showk unalmas és közhelyekkel megtűzdelt világába. Az ötlet jó volt és a szereplők is elég szélsőségesek voltak ami elég sok összetűzést eredményezett.

2016.04.15 Szilonka

Az elképzelése jó a műsornak, csak keveslem a feladatokat. Igazából semmit se csinálnak az állatok ellátása, kerti munkák és ház körüli munkák 12 emberre nem tesznek ki egy napot. Sokkal több feladatot kéne nekik adni jutalomért.

2017.11.02 Bazzzsi

Hihetetlen, hogy egyesek hogy ki tudnak készülni attól, hogy pár hétig nem sminkelhetnek, van nézhetik meg a közösségi oldalukat. Könyörgöm mi törtéhet addig?

2016.05.06 TomÁcs

Volt benne 1-2 izgalmasnak mondható hét, de mostanában végtelenül unalmas, általában el is alszom rajta annak rendje és módja szerint. Most az egyéni munkahétből adhatnának többet.