Farm (2016)

Farm

Timcsi   2019. 01. 26.

Csodálom, hogy csak 1 évad készült belőle, szerintem sikeres volt.

indingo   2017. 05. 03.

Hozott egy kis vérfrissítést a valóság-showk unalmas és közhelyekkel megtűzdelt világába. Az ötlet jó volt és a szereplők is elég szélsőségesek voltak ami elég sok összetűzést eredményezett.

Szilonka   2016. 04. 15.

Az elképzelése jó a műsornak, csak keveslem a feladatokat. Igazából semmit se csinálnak az állatok ellátása, kerti munkák és ház körüli munkák 12 emberre nem tesznek ki egy napot. Sokkal több feladatot kéne nekik adni jutalomért.

Bazzzsi   2017. 11. 02.

Hihetetlen, hogy egyesek hogy ki tudnak készülni attól, hogy pár hétig nem sminkelhetnek, van nézhetik meg a közösségi oldalukat. Könyörgöm mi törtéhet addig?

TomÁcs   2016. 05. 06.

Volt benne 1-2 izgalmasnak mondható hét, de mostanában végtelenül unalmas, általában el is alszom rajta annak rendje és módja szerint. Most az egyéni munkahétből adhatnának többet.

VvV   2016. 05. 10.

Kicsit egyhangú az egész és a 24 órából lenyomnak 40 percet, ennyire nem történik semmi? Annyi feladatot lehetne nekik adni, hogy csak ihaj.

Lonka   2017. 07. 24.

Hozott némi újszerűséget a valóságshowk világába, maga a koncepció tetszett és végre dolgoztak is a bent lakók nem csak henyélés volt. Egy dolgot nehezményeztem, hogy nem Magyarországon forgatták