Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Éjjel-nappal Budapest (2013)

Éjjel-nappal Budapest

harnas1207 Nézhetetlen  2018. 12. 27.

Egy szemét a sok közül, tipikusan a magyar átlag tv nézőknek tálalva. Szégyellem, hogy ilyenek léteznek a világban.

Norbert93 Nézhetetlen  2018. 10. 24.

Semmitmondó és értéktelen. Ezzel nem is lenne baj. Viszont a tizenévesek elé olyan példákat és életformákat mutat amitől megóvni kellett volna őket, nem sugározni és reklámozni agyba-fűbe. Ez a műsor a magyar tévézés szégyenfoltja.

Norbi   2018. 07. 23.

Kb. 4 részt láttam belőle és az is túl soknak bizonyult. Semmi építő jellegű dolog nincs az egészben, olyan mint egy modern szappanopera. Akik azokat szeretik, ezt is fogják.

VvV   2018. 11. 17.

Hihetetlen, hogy erre van igény és évek óta tud futni a televízióban.

Lonka   2017. 07. 24.

Több kárt okoz a sorozat, mint hasznot. Nem tudom elképzelni, hogy valakit ez a televízió elé ültessen és a benne szereplők ezért még pénzt is kapjanak.

GaraiV   2016. 08. 24.

Nem rossz sorozat, mert a többi magyar sorozattal ellentétben ez nem unalmas, zajlanak folyamatosan az események. Ami nem tetszik benne, hogy sok rész van, ami csak a veszekedésről szól.

Macika   2016. 08. 22.

Valójában egy semmitmondó, sok értéket nem tartalmazó sorozat, de mégis ha elkezdi nézni az ember, akkor már kiváncsi a következő részekre. Nekem bejön, mert egyáltalán nem unalmas, minden részeben zajlanak az események.

A sorozat pikantériáját az adja, hogy a színészek teljesen amatőrök és forgatókönyvet sem kapnak a kezükbe, mindent a saját szavukkal kell előadjanak.

(Archívum)

A sorozat elején két állat is velük lakott, történetesen két görény akiket Lali pornószínésznőkhöz hasonló névvel látott el.

(Archívum)

A sorozat főcímdalát Tóth Gabi énekli.

(Archívum)

A szereplők részt vettek egy kampányfilmben amiben a mellrákszűrés fontosságáról esett szó.

(Archívum)

Tavaly Obertauernben extrém időjárási körülmények között egy hóvihar kellős közepén vettek fel jeleneteket.