Éjjel-nappal Budapest

Éjjel-nappal Budapest
Szereplők

2024.02.22 Schumy1 Nézhetetlen

Sajnos ez a módi, ez a minta... borzalmas.

2018.10.24 Norbert93 Nézhetetlen

Semmitmondó és értéktelen. Ezzel nem is lenne baj. Viszont a tizenévesek elé olyan példákat és életformákat mutat amitől megóvni kellett volna őket, nem sugározni és reklámozni agyba-fűbe. Ez a műsor a magyar tévézés szégyenfoltja.

2018.12.27 harnas1207 Nézhetetlen

Egy szemét a sok közül, tipikusan a magyar átlag tv nézőknek tálalva. Szégyellem, hogy ilyenek léteznek a világban.

2018.11.17 VvV

Hihetetlen, hogy erre van igény és évek óta tud futni a televízióban.

2018.07.23 Norbi

Kb. 4 részt láttam belőle és az is túl soknak bizonyult. Semmi építő jellegű dolog nincs az egészben, olyan mint egy modern szappanopera. Akik azokat szeretik, ezt is fogják.

2017.07.24 Lonka

Több kárt okoz a sorozat, mint hasznot. Nem tudom elképzelni, hogy valakit ez a televízió elé ültessen és a benne szereplők ezért még pénzt is kapjanak.

2016.08.24 GaraiV

Nem rossz sorozat, mert a többi magyar sorozattal ellentétben ez nem unalmas, zajlanak folyamatosan az események. Ami nem tetszik benne, hogy sok rész van, ami csak a veszekedésről szól.

2016.01.25 juhasz-david93

Szánalmas produktum olyan készítőktől, akiknek célja a nézők agyának totális átmosása, hogy azok legföljebb az ilyen kaliberű vackok iránt érdeklődjenek...mint látjuk, sikeresek e téren...

2015.11.03 [email protected]

Annak ellenére hogy egy nem túl színvonalas sorozat, tetszik benne hogy minden részben történik valami. Tényleg pörgős, eseménydús sorozat. Én szeretem!

2015.08.18 Norcsi59

Annak ellenére hogy közel sem színvonalas sorozat mindig megnézem. Valahogy mégis érdekli az embert hogy mi lesz a következő részben. Lalit nagyon csípem benne, de vannak kifejezetten ellenszenves szereplők úgy mint pl. Alexa.

2016.08.22 Macika

Valójában egy semmitmondó, sok értéket nem tartalmazó sorozat, de mégis ha elkezdi nézni az ember, akkor már kiváncsi a következő részekre. Nekem bejön, mert egyáltalán nem unalmas, minden részeben zajlanak az események.

2016.09.16 Vviktor

A mostani sorozatokhoz képest ez azért tetszik jobban mert tényleg minden részben történik valami új, valami érdekes, zajlanak az események, vannak fordulatok, nézhető.

2016.04.14 Panda

Pörgős sorozat amelyben minden reszben történik valami és egyáltalán nem unalmas mint a többi megszokott sablonos sorozat. Minden részét megnézem és sosem unom. Minden szereplő egy egy egyedi karakter.

2015.12.29 Niki19

Valahogy mindig sikerül elrontani a magyar sorozatokat. Az elején még igzalmas volt, most, 2 év után már unalmas. Mindenki mindenkivel kavar, egyepetye, s majd vita. És ez ismétlődik.