A FIFA titkai

A FIFA titkai

FIFA Uncovered
Szereplők

A dokumentumfilmből megtudhatjuk, hogy miből áll egy vilábajnokság megrendezése, illetve betekintést nyerhetünk a szervezet múltjába, ami politikai és hatalmi harcokkal van teletűzdelve.

(Hupka Adrián)

Premier: 2022.11.09. | Netflix (2022.11.10.)

KULCSSZAVAK

2022.12.10 Robinson76

Már a labdarúgás sem szent

A futballért rajongó emberként nekem ez egy kötelező darab volt. Bár a dokumentarista sorozatokat nem követem túlzott figyelemmel, ezt az aktualitása miatt kiemeltként kezeltem, hiszen a jelenleg is zajló katari világbajnoksággal kapcsolatos dolgok igencsak fontos szerepet kaptak a szériában. Mindezt érdekfeszítően és a laikusok számára is érthetően tálalták az alkotók, így összességében jóra értékelem a sorozatot.

2022.11.13 rajdi

Több mint a semmi, de...

Érdekes volt, de ha nem lesz 2. évad (?), akkor ez kevés. A végén már csak a katari vb volt a téma, OK, szaftos dolgok, de mi van/volt az orosz vb-vel? Vagy a koreai-japán vb-vel? Azért ott is voltak érdekes dolgok. Na meg mi lett az Adidasszal? Több kérdés maradt bennem, mint amennyi volt, amikor nekiálltam megnézni. Azért megérte látni.

2022.11.09 panhnedy

Izgalmas dokumentumfilm, mindig is szerettem a focit, rajongóknak nagyon ajánlom, informatív és érdekes.