Meztelen befutó

Meztelen befutó

Flitzer

Balz Näf egyszerű gimnáziumi tanár, aki imádja a focit és fogadásokat - és ez okozza a vesztét is, amikor eljátssza a sportpályára szánt pénzt. De nem esik kétségbe, hanem barátaival új sportot talál ki: a pályára meztelenül befutás műfaját, amire természetesen fogadni is lehet. Ahogy… Több

Rendező: Peter Luisi
Forgatókönyvíró: Peter Luisi, Beat Schlatter
Ország: Svájc
Premier (HU): 2018.02.28.
Forgalmazó: ADS Service

2020.09.11 szoljhozzam

Ennyi pucér feneket még nem láttam egyszerre..... A történet illetve az alapelgondolás nem volt rossz, a karakterek lehettek volna izgalmasabbak.

2020.08.20 indingo

Elég beteg történet és még azon se csodálkoztam volna, ha igaz történet. A célja a provokáció, amit el is ért.

2018.09.13 miki

Megmondom őszintén, hogy ennél egy kicsit többre számítottam. Elég sok esélyt adtam a filmnek, úgy érzem. Noha annak ellenére, hogy ez a fajta humor nekem nem igazán szokott bejönni, mégis volt benne valami eredetiség, de sajnos nem igazán lépett túl az egyyszer nézhető-kategórián.

2019.07.18 petresku

Nagyon kreatívnak és ötletesnek tűnt a történet már az előzetes alapján is, de sajnos a megvalósítás már nem sikerült annyira jól. Egyszerűen túl hamar ellaposodtak a poénok a történetvezetés során, így bár egy egész szórakoztató, mégis felejthető film kerekedett ki az egészből.