Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Fél-profi
Andrew Daly
Jay Phillips

Varga_Júlia   2018. 03. 03.

Azt nem állítanám, hogy ez Will Ferrel legjobb filmje, de az biztos, hogy nem elég egyszer megnézni: másodjára valahogy sokkal szórakoztatóbb. Persze, a történetben nincs semmi meglepő vagy csavaros, ne számítsuk túlzottan eredeti gondolatmenetekre és világmegváltó gondolatokra: ezt a filmet is úgy kell nézni, hogy képesek legyünk megérteni a humorát. Hát mondja már nekem valaki, hogy egy csillogó flamingóban táncoló kosaras nem vicces.

FunBoi   2017. 07. 24.

Engem igazából Will Ferell miatt érdekelt nagyon a film, és emiatt egy kicsit csalódtam is, az ő karaktere valahogy egyszerűen nem volt annyira vicces, mint amit elvártam volna. Így sajnos csak egy nagyon közepes vígjáték az egész.

scroll35   2016. 03. 04.

Engem sajnos végig untatott a film, végig türelmesen vártam, hátha jön valami, felpörög az egész, vagy éppenséggel kevésbé lesz amolyan idétlen, de sajnos ez nem történt meg. Én csakis valami elfogulatlan rajongónak tudnám ajánlani, hogy megnézze.

90 millió dollárból készült a film.

(LionelMessi10)

43,8 millió dollár a film összbevétele.

(LionelMessi10)

Dewie 5-éves, 2,3 méter magas, 320 kg-os hím grizzly-medve. Valódi neve Rocky. Randy Miller kaszkadőr és a tréner birkózott a medvével Ferrell helyett.