A cserecsapat

A cserecsapat

The Replacements

Amíg a hivatásos futball játékosok sztrájkolnak, a tulajdonosok kénytelenek a hivatásosokat "futottak még kategóriás" játékosokkal helyettesíteni. Jimmy McGinty, megbízott edző mindet megtesz, hogy a lehető legtöbbet hozza ki a szedett-vedett társaságból csapatának élén az egyetlen… Több

Premier (HU): 2001.06.21.

2023.08.14 Erik Csok

Nagyon jó kis sportfilm ez!

Elég rég láttam már, de én nekem akkor nagyon bejött ez a film! A karakterek, a helyenként vicces jelenetek, a színészi játék, minden ott van benne, ami kell. Én ugyan sok sportfilmet nem láttam még, de ez szerintem kategóriájában a legjobb. Lehet kicsit kopottas, de mára már mondhatjuk klasszikusnak is ezt a kis filmet. Van mondanivalója, Keanu Reeves pedig elképesztően jól játszik! Nálam ez a film benne van a Top 10 legjobb filmjében!

2019.03.31 Thibo84

Jó kis film. Van benne pár húzó név, és még is nagyon jól össze tudtak dolgozni a vásznon a színészek. A nagy ágyúk nem nyomták el a kevésbé ismert színész társaikat. Jó a humora, látványosak a meccsek. Bátran merem ajánlani.

2016.12.22 HercegPeter

Az egyik kedvencem ebben a műfajban. Lehet, hogy másoknak tucatfilm, mert tényleg nem a legeredetibb, de mégis szerintem a legjobb az összes hasonló témájú film közül. Két jelenet pedig egyértelműen kiemelhető: a börtöntánc és a félelmek elemzése. Az... Több

2019.07.25 Ms. Akárki

Nagyon jó romantikus amerikai focis film. Humoros, érzelmes és inspiráló film ahogy nekiugranak a lehetetlennek. Keanu Reeves játéka isteni volt ahogy edzett és ahogy inspirálta a játékosokat.

Mark Steven Johnson hiteltelen módosításokat hajtott végre a forgatókönyvben.Szerző: Thibo84

Az Orlando Jones által alakított Clifford Franklin karakterének van egy olyan jelenete, melyben ragacsos anyagot tesz a kezére, hogy el tudja kapni a labdát. Ezt először 1996-ban, a Kis Óriások című filmben tették meg Hanonnal, akit Troy Simmons alakított.Szerző: Thibo84

David Denman filmes debütálása.Szerző: Thibo84

Az edzés közbeni ebédjelenetet a PSINet Stadion sajtószobájában forgatták.Szerző: Thibo84