A vizesnyolcas (1998)

The Waterboy

elekm90   2020. 10. 28.

Iszonyatosan irritáló az Adam Sandler által megformált főhős, ettől nehezen tudtam elvonatkoztatni. Igaz, ezt leszámítva is eléggé bugyuta történet néhány jó poénnal. Egyedül Kathy Bates tetszett igazán az anyuka szerepében.

Bogi87   2016. 08. 01.

Meglehetősen bugyuta vígjáték Adam Sandler főszereplésével. Tipikus 1990-es évdkbeli vígjáték. Emlékszem, általános iskolás koromban láttam az osztálytársaimmal. Már akkor sem tudtam eldönteni, hogy inkább tetszett vagy inkább nem, így 3 csillagot kap most tőlem.

hszpp   2017. 02. 02.

Szórakoztató,és gyagyás kis vígjáték. Tipikusan 90es évekből,néha paródiának is beillő jelenetekkel,de mégis szívet melengető a történet:) összességében szerintem egy aranyos,családi kis film.

Lamboh   2017. 10. 15.

A jobbik Adam Sandler filmek közé tartozik. A mama mondjuk többet is szerepelhetett volna, mert remek poén forrás volt.

Zenta   2017. 03. 01.

Nem igazán vagyok oda az Adam Sandler filmekért, nincs neki igazán jó darabja. A vizes nyolcas is ezt erősíti, harmetgyenge ez a film, nem tudtam nevetni rajta.

Manson   2016. 10. 24.

Sablonos, gagyi amerikai vígjáték. Adam Sandlert egyébként sem tartom jó vígjátéknak és ebben a filmben sem túl meggyőző a színészi alakítása. Gyenge, tucatfilm.

ocskol   2017. 08. 28.

Anno még úgy ahogy elment, de ma mát nagyon gagyinak számít ez a vígjáték. Igazán nevetni sem tudok rajta, nekem túlságosan bugyuta lett. Olyan Adam Sandler-es.

Bill Cowher, a Pittsburgh Steelers edzője is feltűnik, saját magát formálta meg.

Dan Patrick ESPN SportsCenter kommentátor önmagát alakítja a filmben.

Adam Sandler a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb férfi főszereplőnek járó díjára.

Rövid ideig , ABC Sports kommentátor is feltűnik a filmben, önmagát alakítva.

Chris Fowler, ESPN kommentátor saját magát formálta meg.