Advertisement
Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

A vizesnyolcas

Lamboh   2017. 10. 15.

A jobbik Adam Sandler filmek közé tartozik. A mama mondjuk többet is szerepelhetett volna, mert remek poén forrás volt.

Bogi87   2016. 08. 01.

Meglehetősen bugyuta vígjáték Adam Sandler főszereplésével. Tipikus 1990-es évdkbeli vígjáték. Emlékszem, általános iskolás koromban láttam az osztálytársaimmal. Már akkor sem tudtam eldönteni, hogy inkább tetszett vagy inkább nem, így 3 csillagot kap most tőlem.

hszpp   2017. 02. 02.

Szórakoztató,és gyagyás kis vígjáték. Tipikusan 90es évekből,néha paródiának is beillő jelenetekkel,de mégis szívet melengető a történet:) összességében szerintem egy aranyos,családi kis film.

Zenta   2017. 03. 01.

Nem igazán vagyok oda az Adam Sandler filmekért, nincs neki igazán jó darabja. A vizes nyolcas is ezt erősíti, harmetgyenge ez a film, nem tudtam nevetni rajta.

Manson   2016. 10. 24.

Sablonos, gagyi amerikai vígjáték. Adam Sandlert egyébként sem tartom jó vígjátéknak és ebben a filmben sem túl meggyőző a színészi alakítása. Gyenge, tucatfilm.

Bill Cowher, a Pittsburgh Steelers edzője is feltűnik, saját magát formálta meg.

Dan Patrick ESPN SportsCenter kommentátor önmagát alakítja a filmben.