A vizesnyolcas

The Waterboy

2020.10.28 elekm90

Iszonyatosan irritáló az Adam Sandler által megformált főhős, ettől nehezen tudtam elvonatkoztatni. Igaz, ezt leszámítva is eléggé bugyuta történet néhány jó poénnal. Egyedül Kathy Bates tetszett igazán az anyuka szerepében.

2016.08.01 Bogi87

Meglehetősen bugyuta vígjáték Adam Sandler főszereplésével. Tipikus 1990-es évdkbeli vígjáték. Emlékszem, általános iskolás koromban láttam az osztálytársaimmal. Már akkor sem tudtam eldönteni, hogy inkább tetszett vagy inkább nem, így 3 csillagot kap most tőlem.

2017.02.02 hszpp

Szórakoztató,és gyagyás kis vígjáték. Tipikusan 90es évekből,néha paródiának is beillő jelenetekkel,de mégis szívet melengető a történet:) összességében szerintem egy aranyos,családi kis film.

2017.10.15 Lamboh

A jobbik Adam Sandler filmek közé tartozik. A mama mondjuk többet is szerepelhetett volna, mert remek poén forrás volt.

2017.03.01 Zenta

Nem igazán vagyok oda az Adam Sandler filmekért, nincs neki igazán jó darabja. A vizes nyolcas is ezt erősíti, harmetgyenge ez a film, nem tudtam nevetni rajta.

2016.10.24 Manson

Sablonos, gagyi amerikai vígjáték. Adam Sandlert egyébként sem tartom jó vígjátéknak és ebben a filmben sem túl meggyőző a színészi alakítása. Gyenge, tucatfilm.

2015.01.28 Balu

Ez egy jó kis régebbi Adam film,amikor még Adam a színészi karrierje elején járt!Már itt is vicces volt és jót alakított!

2017.08.28 ocskol

Anno még úgy ahogy elment, de ma mát nagyon gagyinak számít ez a vígjáték. Igazán nevetni sem tudok rajta, nekem túlságosan bugyuta lett. Olyan Adam Sandler-es.

2016.04.23 Bulki

Szerintem eléggé bugyuta film, még Adam Sandlerhez képest is, nincsenek benne igazából jó viccek, az egész igazából arra épül, hogy röhögünk a szellemi fogyatékos srácon, ami szerintem nem különösebben vicces, és a közhiedelemmel ellentétben a kilencvenes években sem volt az.

2015.01.26 Sindyke

Nincs olyan film, amit Adam Sandler ne színesítene meg a színészi képességével. Imádom!