Vélemények: A vizesnyolcas (1998)

elekm90   2020. 10. 28.

Iszonyatosan irritáló az Adam Sandler által megformált főhős, ettől nehezen tudtam elvonatkoztatni. Igaz, ezt leszámítva is eléggé bugyuta történet néhány jó poénnal. Egyedül Kathy Bates tetszett igazán az anyuka szerepében.

Bogi87   2016. 08. 01.

Meglehetősen bugyuta vígjáték Adam Sandler főszereplésével. Tipikus 1990-es évdkbeli vígjáték. Emlékszem, általános iskolás koromban láttam az osztálytársaimmal. Már akkor sem tudtam eldönteni, hogy inkább tetszett vagy inkább nem, így 3 csillagot kap most tőlem.

hszpp   2017. 02. 02.

Szórakoztató,és gyagyás kis vígjáték. Tipikusan 90es évekből,néha paródiának is beillő jelenetekkel,de mégis szívet melengető a történet:) összességében szerintem egy aranyos,családi kis film.

Lamboh   2017. 10. 15.

A jobbik Adam Sandler filmek közé tartozik. A mama mondjuk többet is szerepelhetett volna, mert remek poén forrás volt.

Zenta   2017. 03. 01.

Nem igazán vagyok oda az Adam Sandler filmekért, nincs neki igazán jó darabja. A vizes nyolcas is ezt erősíti, harmetgyenge ez a film, nem tudtam nevetni rajta.

Manson   2016. 10. 24.

Sablonos, gagyi amerikai vígjáték. Adam Sandlert egyébként sem tartom jó vígjátéknak és ebben a filmben sem túl meggyőző a színészi alakítása. Gyenge, tucatfilm.

ocskol   2017. 08. 28.

Anno még úgy ahogy elment, de ma mát nagyon gagyinak számít ez a vígjáték. Igazán nevetni sem tudok rajta, nekem túlságosan bugyuta lett. Olyan Adam Sandler-es.

Balu   2015. 01. 28.

Ez egy jó kis régebbi Adam film,amikor még Adam a színészi karrierje elején járt!Már itt is vicces volt és jót alakított!

Sindyke   2015. 01. 26.

Nincs olyan film, amit Adam Sandler ne színesítene meg a színészi képességével. Imádom!

Bulki   2016. 04. 23.

Szerintem eléggé bugyuta film, még Adam Sandlerhez képest is, nincsenek benne igazából jó viccek, az egész igazából arra épül, hogy röhögünk a szellemi fogyatékos srácon, ami szerintem nem különösebben vicces, és a közhiedelemmel ellentétben a kilencvenes években sem volt az.