Lúzer SC

Lúzer SC

The Benchwarmers

Gus, Richie és Clark három született vesztes, akit gyerekkorában sose vett be a csapatba a többi srác. Egyik nap a baseballpályán megmentik a milliárdos csemetéjét egy csapat erőszakos kölyöktől. Cserébe az apa csábító ajánlatot tesz a három lúzernek: hajlandó finanszírozni egy mérkőzéssorozatot, amelyben a legmenőbb kölyökcsapatokkal kell megküzdeniük. Ha sikerül legyőzniük a beképzelt hólyagokat, a győztes csapat városában baseballstadiont épít. Gus, Ritchie és Clark vadul edzeni kezd. A milliárdos Reggie Jacksont, a baseball élő legendáját szerződteti felkészítésükre.

Premier (HU): 2006.08.03.

2020.06.29 freeman

király film

2019.11.28 esfworld

Másra emlékeztem

Régebben láttam és az volt bennem, hogy egy jó kis vígjátékról van szó, pedig egyáltalán nem. Nagyon unalmas és alpári humor van benne semennyire sem voltam kpes kikapcsolódni a nézése közben. Nagyon, nagyon, nagyon rossz.

2018.01.04 Dius0520

Annyira kis bugyuta film, hogy az már jó.:) Nem mondom, hogy a kedvencem, de 1x el lehet rajta rötyögni.

2018.07.26 Robi

Egy jó film sőt én nagyon jó filmnek tartom a karakterek adják amit kell de nem játsszák túl magukat adják a hülyét, de nem azt a fárasztó hülyegyereket adják hanem azt amin lehet nevetni. A színészek összefoglalva nagyon jól alakítják a karaktereket. Kedvencem

2016.01.22 philboy

Amolyan laza kis marhaság, aminél ugyanúgy felbukkannak ízléstelenségek, ahogy egész jó jelenetek is.