Kidobós: Sok flúg disznót győz

Kidobós: Sok flúg disznót győz

Dodgeball: A True Underdog Story

A játék is mehet életre-halálra: Peter LaFleurnek (Vince Vaughn) most bizonyítania kell. A jól menő edzőterem tulajdonosa, White Goodman (Ben Stiller) ugyanis fel szeretné vásárolni Peter kicsi és otthonos edzőtermét. Ahhoz, hogy ez nem történhessen meg, Peternek nagyon gyorsan pénz kell,… Több

Premier (HU): 2004.11.04. | Disney+ (2022.06.14.)

2022.04.11 JRD

A szórakoztató...

... marhaságok másfél órája, mégis jó kikapcs és szórakoztató. Egyszerű, mint a faék. Nincsenek benne nagy gondolatok. Mondjuk nem is az új konfuciuszi életrajznak szánták. Kikapcsolódni pont jó. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2017.03.13 GedyPapa

Nagyon sokan lehúzták a Kidobóst, de nekem kifejezetten tetszett, hogy egy indokolatlan sportot állít a középpontba, de emellett a poénokkal is kiválóan dobálóznak. Az edző mondása, amely úgy kezdődik, hogy "Talán muszáj?" a baráti körömben gyakran idézett monológ!

2018.11.23 HE7EDIK

Az egyik legjobb vígjáték, ami valaha készült, Ben Stiller pedig élete alakítását nyújtja és még a jó öreg Chuck-nak is beszól a végén. Akárhányszor megnézem, sírok a nevetéstől.

2019.07.30 Ms. Akárki

Ben Stiller miatt néztem meg főleg és nem is csalódtam benne. Imádnivaló ökörség az egész. Méghogy kidobós bajnokság felnőtteknekXD Egy picit tul komolyan vették a versenyt az biztos.

2019.04.28 Norbert93

Tipikusan az a sablonos, idétlen amerikai vígjáték, amit szeretünk és szórakoztat minket. Semmilyen komoly elvárást nem kell a filmmel kapcsolatban tanúsítani, csak hátradőlni a fotelban és élvezni, hagyni, hogy nevettessen és szórakoztasson.

Bár a filmben nem felhőtlen a viszony Ben Stiller és Christine Taylor közt, a való életben házastársak.Szerző: SethFranco

Ben Stiller a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb negatív hős díjára.Szerző: mamiéstöti2

Rawson Marshall Thurber rendező kifejezetten Ben Stillerre, Vince Vaughnra és Justin Longra írta LaFleur, Goodman és Justin szerepét. Szerző: SódóGA

A film forgatásának megkezdése előtt az egész stáb egy kerek hónapon keresztül gyakorolta a kidobóst. Szerző: SódóGA