Kidobós: Sok flúg disznót győz

Dodgeball: A True Underdog Story

2022.04.11 JRD

A szórakoztató...

... marhaságok másfél órája, mégis jó kikapcs és szórakoztató. Egyszerű, mint a faék. Nincsenek benne nagy gondolatok. Mondjuk nem is az új konfuciuszi életrajznak szánták. Kikapcsolódni pont jó. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2017.03.13 GedyPapa

Nagyon sokan lehúzták a Kidobóst, de nekem kifejezetten tetszett, hogy egy indokolatlan sportot állít a középpontba, de emellett a poénokkal is kiválóan dobálóznak. Az edző mondása, amely úgy kezdődik, hogy "Talán muszáj?" a baráti körömben gyakran idézett monológ!

2018.11.23 HE7EDIK

Az egyik legjobb vígjáték, ami valaha készült, Ben Stiller pedig élete alakítását nyújtja és még a jó öreg Chuck-nak is beszól a végén. Akárhányszor megnézem, sírok a nevetéstől.

2019.07.30 Ms. Akárki

Ben Stiller miatt néztem meg főleg és nem is csalódtam benne. Imádnivaló ökörség az egész. Méghogy kidobós bajnokság felnőtteknekXD Egy picit tul komolyan vették a versenyt az biztos.

2019.04.28 Norbert93

Tipikusan az a sablonos, idétlen amerikai vígjáték, amit szeretünk és szórakoztat minket. Semmilyen komoly elvárást nem kell a filmmel kapcsolatban tanúsítani, csak hátradőlni a fotelban és élvezni, hagyni, hogy nevettessen és szórakoztasson.

2016.08.05 VFTS

Ben Stiller és Vince Vaughn remek párost alkot a filmben. A sztori nem nagy szám, könnyen kiszámítható, de nem is ezen van a hangsúly. Vannak benne jó poénok, egyszer érdemes megnézni.

2015.06.11 Tomi

Közepes vígjáték, ennyivel lehet jellemezni a legkönnyebben. Se nem túl rossz se nem túl jó, egyszeri szórakozásnak pont megfelel már aki kedveli Ben Stiller és Vince Vaughn humárát.

2015.12.18 jannniisscem

Nagyon jól szórakoztam a Kidobóson, mert nagyon bírom, amikor ilyen teljesen idétlen kihívásokat tűznek ki maguk elé a főhősök, mint például megnyerni egy felnőtteknek szóló kidobós tornát, amire az egyik csapat még saját logós, extrakemény szettet i... Több

2015.02.27 ZsoltSon

Igazi agyatlan vígjáték, ami egy teljesen lehetetlen dolgot állít a középpontba, ami már önmagában annyira szánalmas, hogy innentől kezdve aztán küzdhet mindenki, ebből sem vicces, sem szórakoztató, sem izgalmas film nem lesz. Stiller és Vaughn hozzá... Több

2015.04.29 Bulki

Eltöprengtem, hogy egyáltalán miért is néztem meg tulajdonképpen ezt a filmet. Mert hogy annyira nem nevettem sokat, semmivel sem lepett meg, és nem is tanultam belőle túl sokat az életről - de nem érzem azt sem, hogy elraboltak volna másfél órát az ... Több