andy07   2015. 01. 25.

Nagyon jó kis vígjáték, ami jó pár vidám percet tud szerezni. Tényleg jó kis kikapcsolódás :)

hedva   2016. 01. 16.

Nagyon jó film. Nem mai már, de még mindig meg tud nevettetni. Akárhányszor meg tudom nézni, mindig jót szórakozom rajta. Ezt alapvetően kevés film tudja elérni nálam, de ehhez ráadásul még jó emlékek is kapcsolódnak.

spyro74   2015. 12. 31.

Chevy Chase és Bill Murray a vígjáték nagymesterei, ebben a filmben is hozzák a formájukat. Amikor először láttam, eldobtam az agyam, annyira vicces volt, és ez a véleményem azóta sem változott róla. Nagyon jó, klasszikus vígjáték a javából.

Bob   2016. 08. 31.

Hibátlan vígjáték. Csak két nevet említenék és ezzel mindent elmondok: Chevy Chase, Bill Murray. Ajánlom mindenkinek!

Tibor1114   2016. 11. 07.

NAgyon jó kis vígjáték .Egy kicsit idős és poros de ha az ember előveszi és leporolja majd megnézi még mindíg nagyon sok mosolyt csal az ember arcára.Szerintem a mai fiataloknak is ezeket a filmeket kéne megnézniük mert nagyon jó.Mindenknek ajánlom.

Bill Murray
Chevy Chase

Bill Murray improvizálta a "hamupipőke jelenetet".

(kázsé )

A klubház második emelete hamis volt, csak a film kedvéért építették, és belül üres volt.

(kázsé )

Dan Resin a film kedvéért tanult meg golfozni.