Fullmetal Alchemist: Milos szent csillaga

Fullmetal Alchemist: Milos szent csillaga

Hagane no Renkinjutsushi: Milos no Sei-Naru Hoshi
Videók

Eredet Az 2. Fullmetal Alchemist mozifilmet hosszas várakozás előzte meg, hiszen a már 2009-2010 között futó Brotherhood alcímű széria utolsó részének végén beharangozták. A kezdeti trailerekből csupán annyit tudhattunk meg, hogy a történet nem kapcsolódik majd szorosan egyik sorozathoz sem, az előző filmmel ellentétben, így amolyan filler szálat kapunk és a grafika is érdekes változásokon megy át. A japán bemutatóra 2011. július 2-án került sor, a DVD és Blu-Ray változat pedig 2012. február 8-án jelent meg. Díjak Külön érdekesség, hogy a Burbank Nemzetközi Filmfesztiválon három díjra jelölték az animáció kategóriában (a legjobb film, a legjobb rendezés és a legjobb forgatókönyv/adaptáció), melyeket meg is nyert.

Rendező: Kazuya Murata
Ország: Japán
Premier: 2011.05.02.

2019.02.07 Vágottszemű

Hát. Nem tetszett ez nekem annyira. A sima anime sokkal jobb volt ennél. De ha nagy rajongó vagy, akkor bátran nézd meg. Vesztenivalód nincs.

2016.02.08 ellcrys89

Egyszerre izgalmas ez a anime és szórakoztató. Kellemes hangvételű így bárki számára tetszetős lehet. Szerintem legalábbis többször megnézős fajta és könnyedén meglehet szeretni. Ajánlani tudom!