A lány a képen

A lány a képen

Girl in the Picture

Egy fiatal anya rejtélyes halála és fia ezt követő elrablása évtizedek óta tartó nyomozást von maga után. A titkok része a nő valódi személyazonossága, és a gyilkos szövetségi szökevény, aki mindennek a középpontjában… Több

Rendező: Skye Borgman
Premier: 2022.07.06. | Netflix (2022.07.06.)

2022.08.08 harnas1207

A műfaj kedvelőinek átlagos alkotás lesz, hiszen a történet nem egyedi, sőt... De adott egy hatásvadász író és egy csapat szerencsétlenkedő rendőr, akik úgy adják elő a sztorit, mint az évszázad rejtélyét. Egyszer mindenképp nézhető bárki számára!

2022.07.08 philboy

Ez az egyik legjobb és legjobban felépített dokumentumfilm, amit valaha láttam. A rendező elmondja a történetet olyan kronológiai sorrendben, ahogy a rendőrség és az FBI felfedezte. Az eredmény egy szociopata gyomorforgató története és az általa okozott kár.

2022.07.06 DarkMoss

Sokkoló, váratlan, meglepő... csak keresem a szavakat. Nagyon erős dokumentumfilm, talán az egyik legjobb a Netflixtől idén. Tényleg igaz, hogy a legdurvább történeteket az élet írja. Nézzétek meg, ütni fog!

2022.07.07 spyro74

Egyike azoknak a történeteknek, amelyek minden egyes fordulattal sokkolnak, vad és szinte hihetetlen. Jól összerakott dokumentumfilm, releváns interjúkkal és a történetmesélés gördülékeny ritmusával. Szomorú, megható és egyszerűen hihetetlen.