Nyolc préda

indingo   2017. 10. 01.

Zs-kategóriában az első. Az alap ötlet tetszene, de paródiát csináltak az egészből. A mélypont repülő szilikonmell volt talán. A végén meg, hogy a maci a parkőr házi kedvence, na hagyjuk már.

Szilonka   2019. 08. 14.

Hihetetlen, hogy valaki erre pénzt ad, hogy elkészüljön. Annyira béna, hogy azt szavakkal nem lehet leírni.

Bazzzsi   2017. 10. 23.

Borzasztóan olcsó film, semmilyen filmélményt nem adott. Tucat alkotás, tele közhelyekkel, kiszámítható befejezéssel. Aki teheti ne nézze meg.

VvV   2018. 11. 17.

A horror vígjáték besorolás teljesen illik rá, bár nevetni nem tudtam rajta. A története elég gyenge.

Timcsi   2019. 03. 15.

Nevetséges a története. Egy kedvelhető karakter sincs benne. Legalább a medve szép.