88% 2030 szavazat

Gru

Despicable Me

2017.12.11 Greeta

Felnőtt fejjel is nézhető mese. Nagyon kerek a története, bár picit fura egy főgonoszt látni a címszerepben, aki azért megjavul a végén. Ja és aranyosak a kislányok.

2019.04.06 MidoD7

Engem totál kiakasztott ez a filmecske, logikátlannak találtam és a sztori is inkább hiányos volt. Mintsem, hogy összerakták volna egy egésszé… nagyon nem tetszett.

2016.10.08 lolita13

Szerintem nagyon jó a grafikája és a történetet is egyedi. A minyonok meg egyszerűen imádnivalók és nekem is kell itthonra pár száz :)

2019.01.23 Timcsi

Kettős érzéseket vált ki az emberből, hogy egy gonosz van a középpontban mégis kedvelhető. A története kellően humoros.

2019.04.23 petraszab

Végre egy normális mese, ahol a negatív karakter is nagyon kedvelhető, és nagy arc. Tetszik a mondanivalója, és a kislányok karaktereit is jól belőtték.

2018.08.23 kevelin

aki nem szereti ezeket a kissé buta, beszélni nem tudó de hipercuki mignonokat az nem is ember :D nagyon jó ötlet volt attól aki kitalálta és kellően szórakoztató, azonban sok mondanivalója nincs

2017.04.18 bgnz367

Elsőre nem mondtam, volna azt, hogy ez majd ilyen maradandó lesz. Szerencsére tévedtem és kaptam egy eszméletlenül észveszejtő animációt. A minionok pedig aranyosak és nincs olyan ember aki ne szerette volna őket bohókás természetük miatt.

2018.03.22 hackerjulcsi

Aranyos mesefilm és tud újat mondani még mindig. A mignonok köré épült mánia, marketingtörekvésekkel együtt nagyon irritálnak, meg általában a mignonok is irritálók, ezért csak 4*

2017.09.05 SzFa

Többször kellett neki ülnöm, hogy megnézzem, kell hozzá egy fajta jó hangulat. Egyedi figurák a minyonok. A lányok is nagyon édesek, főleg a legkisebb. Modern szövegezésű.

2017.08.31 moviewer

A Gru egy kifejezetten kedves film szerethető karakterekkel. Humorával szinte bárkit tud szórakoztatni. Maga a film lényegében Gru jellemére és annak fejlődésére épül. Ez egész jól működik is. Egy családi szórakozásnak mindenképp jó.

2019.01.04 szabomarc

Aranyos mese, a minden korosztály számára élvezhető szerintem. Mélyebb nyomot nem hagy az emberben, de leköti az ember figyelmét, így bárkinek nyugodt szívvel ajánlani tudom.

2020.09.17 HannaK

Remek mesefilm. Az elején nem gondoltam volna, hogy a főhős Gru szíve így meglágyul, de ki tudott volna ellenállni a három kislánynak.

2018.07.16 czerik

Aranyos mese, tele csínnyel, humorral, rosszasággal. A minionok meg már ezt a mesét is ki nőtték mára, és ez már egy külön brand.

2018.03.30 NFG

Szerintem nincs olyan gyerek (és szerintem felnőtt) aki ne szeretné ezt a rajzfilmet! Kiemelkedő a történet, a szereplők pedig nagyon kidolgozottak és kivétel nélkül aranyosak!