88% 2030 szavazat

Gru

Despicable Me

2016.05.21 Vadgazda

Jó kis mese. Egy érdekes fantázia szüleménye és egy teljesen új világot hívott létre a Minionokkal. Mindenképpen szerethető karakterek és egy őrült sztori ami kifejezetten különlegessé teszi. Nem hittem volna de kedvenc lett belőle.

2015.04.22 Mate

A Gru szerintem az utóbbi évek egyik legjobb animációs filmje. Szívet melengető történet, aminek az alapja nem teljesen egyedi, de teljesen újszerű környezetbe helyezték, talán ezért működik annyira jól.

2016.04.30 Bogi

Ez egy tipikus 21. századi animációs mese. Nagyon fejlett humorú. Felnőttnek és gyereknek is szól, hálisten:) Nekem nagyon tetszett, bár a minyonokat nem tudom a mai napig hova tenni. Egyáltalán mik ezek?XD Na mindegy. Egyszer csak kiderül. Jó kis vasárnapi családi kikapcsolódás. Ajánlom mindenkinek.:)

2015.07.26 one1970

Aranyos, szórakoztató, nekem bejött. Ha a több részes nagy filmeket egynek veszem és csakis a 25 percnél hosszabbakat számolom, és csak a 3D nézetűeket, ezzel együtt még mindig nem tudnék tíz jó komputer-animációs filmet sem mondani. Tehát nem szórom... Több

2016.08.12 tvmérnök

Hát ez a mese se fogott meg . A történet semmit mondó , a grafika sem különleges (az emberek megrajzolása szörnyű) . Egyedül a minyonok voltak jók benne. De abból meg csináltak külön filmet.

2016.02.10 norbi0102

Hát ez a film nem ütötte meg a mércét amit felállítottam neki. Sajnos azt az időt nem kapja meg az ember amit elvesztegetett rá de ez már csak egy ilyen. Szerintem lehetett volna ezt jobban is mert alapjáraton jó lett volna de ez nem jött össze.

2017.06.03 Plisetsky

Elég furcsa egy film volt az biztos :D maga a rajzolás elég különleges, de a szereplők jelleme, a mozdulatai, mindene kicsit furcsa volt. A pici kis sárga lényecskék, a minyonok szörnyen cukik voltak és viccesek. Nem volt rossz film, de sztem egyszer nézős.

2015.06.30 padfoot8925

Humorral, izgalommal, érzelemmel! Izgalmas cselekménye van de mégse tömték tele túláradóan ezért is emészthető a kisebbek számára is. És tanulság is a végén. Kompakt az egész , nagyon jól összerakták.

2017.08.27 T.Andras

Nagyon bájos animációs film, az egyik legjobb és legnépszerűbb, legtöbbek által szeretett a kategóriában. Nagyon szerethetőek a karakterek, jópofa történet. Érdemes megnézni.

2015.07.14 prongs2001

Teljesen le voltam taglózva a filmtől. Hihetetlent műveltek vele, nem számítottam rá, hogy talán még jobban is tetszik, mint azt elsőre gondolnám. Amolyan, durr, bele mindent feelingje volt. Tele volt poénnal és akcióval. Semmi se maradt ki. Muszáj volt moziban nézni.

2015.06.19 kovi23

Aranyos, mondanivalóban gazdag kis animációs film ez, bár a történet nem valami bonyolultságos és néha bizony egy-két erőltetett poén is elcsattan benne, de a szereplői tündériek, nagyon szerethető karakterek.

2015.04.24 adibandii

Egy imádnivaló,vicces és tanulságos mese.Tetszik az eredeti történet.Nem nagyon látni olyan filmet,amiben a gonoszokrol van szo.És azt is szeretem ebben,hogy a végén kiderül,hogy a gonosz emberekben is ott lapul a szeretet

2018.03.30 NRD

A mese fantasztikus. Jo a kivitelezése, szépen kidolgozottak a karakterek. A legviccesebb rész a céllövöldénél van. És a feltaláló is nagy forma. Mindenkinek ajánlom.

2015.06.12 fancsi094

Ez a mese nem csak gyerekeknek való, a felnőttek is ugyanúgy szól. Sőt, lehet a felnőttek még szórakoztatóbbnak, hisz több viccet megértenek benne, mint a gyerekek.