Gyilkos mezők (1984)

The Killing Fields

Ballerz93   2015. 11. 04.

Néhány helyen úgy éreztem, hogy kissé kidolgozatlan a téma, de ezt leszámítva is igen csak izgalmas és könnyen levett a lábamról. Kellemesen szórakoztam az alatt az idő alatt, amíg tartott így pozitív élményekkel gazdagított. Ajánlom!

Laci000   2015. 06. 03.

Felejthetetlen élményt nyújt hála a kiváló színészeknek, különösen Haing S. Ngornak, a zseniális operatőrnek, Chris Mengesnek, aki a The Mission-ben is bizonyított, a filmbe illő zenének és természetesen Roland Joffé rendezői munkájáról sem szabad megfeledkeznünk.

FarZoo   2015. 06. 25.

Az biztos, hogy kell egy idegzet a filmhez. Erős, brutális, "szókimondó", a nyers valóságot mutatja. Érzelmileg megfogó, igazi dráma. Érdekes film, érdemes megnézni!

John Malkovich
Julian Sands
John Malkovich
Haing S. Ngor

Ez a film sikeresen megjelent a nemmindennapinak számító 1001 film, amit látnod kell mielőtt meghalsz című filmes gyűjteménybe.

(Norbi)

A film megtalálható a Steven Jay Schreider által összeállított "101 War Movies You Must See Before You Die" (Magyarul annyit tesz: 101 Háborús film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz) című könyvben. (2009)