Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

NGN   2020. 01. 17.

Mel Gibson legjobb alakítását nyújta ebben a filmben. Fantasztikus rendezés, a látvány is magával ragadó. Kellőképpen véresek és drámaiak az ütközetek. Megérdemelte a sok Oscar bácsit a film.

Deku   2017. 07. 15.

Eltudnék nézni ma is ilyen és ehhez hasonló filmeket. Remek lett Mel Gibson egyik legjobb filmjei közül. Nagyon jól átjött a színészek játéka és tetszik, hogy tartalmas, tanulságos.

HercegPeter   2016. 12. 07.

Az egyik kedven Mel Gibson filmem. Történet a bátorságról, hazaszeretetről, és az önfeláldozásról egy kis humorral megspékelve, de csak éppen annyival, hogy a sztori komolysága megmaradjon. Bár történelmileg nem teljesen pontos, ez a film értékéből semmit sem von le.

HETEDIK   2019. 11. 20.

Mel Gibson legfontosabb alkotása, minden pillanata élmény.

ZeroHero   2015. 05. 06.

Igazi régivágású, történelmi kalandfilm, amilyen sajnos már nem készül manapság. Fantasztikus színészi gárda, hihetetlen és fantasztikus történet. Több ilyen kéne manapság is ezek helyett a gyenge látványfilmek helyett. Ebben még érződik, hogy valódi színészek szerepelnek benne, látni a színészkedést, cselekménye van, mondanivalója. Imádom! Szerintem az egyik legjobb történelmi kalandfilm, amit valaha készítettek.

Mel Gibson

1197 ember halálát lehet látni a filmben.

(Norbi)

Gibson rendezéséért Oscar díjat nyert.

(HETEDIK )

Mel Gibson első rendezése.

(HETEDIK )