Bimbi   2015. 10. 12.

Kemény, szókimondó életrajzi dráma. Megfogó történet, lelkileg hat az emberre. Meggyőző, hiteles színészi alakítás. Komoly filmek kedvelőinek tetszeni fog!

cody0507   2015. 12. 02.

Nekem ez valahogy nem túl hiteles. Persze De Toro láthatóan mindent beleadott, alaposan kiismerte a karakterét, már-már félelmetesen jól alakít. Az egész még is egy kicsit túlságosan ki van színezve. Szerintem ennél még árnyaltabb a kubai forradalom története, és maga Che karaktere.

issue   2015. 03. 10.

Imádom Soderbergh munkásságát. Egy ilyen kaliberű téma megfilmesítése nem kis feladat, és ő ezt remekül oldotta. Tetszett mindkét epizód. Remek hangulatú, és nem igazán van szépítve az egész. Nem kap senki sem pozitívabb vagy épp negatívabb szerepet, mint ami valójában volt.

Franka Potente
Joaquim de Almeida