Advertisement
Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Elizabeth: Az aranykor (2007)

Elizabeth: The Golden Age

Geoffrey Rush
Abbie Cornish
Clive Owen
Clive Owen

Alphik   2017. 03. 17.

Nem igazán éljük a jó kosztümös, történelmi filmek reneszánszát. De ez kiválóra sikeredett. A parádés szereposztás mellett a téma ábrázolása és naturalisztikussága engem lenyűgözött.

kocoska20   2015. 12. 31.

Brutális, élvezetes, giccsmentes látványorgia. Nagyon tetszett, jobban mint az első rész. Történelemhű, izgalmas, fordulatos és magával ragadó film, jó színészekkel.

A filmben, amikor Elizabeth megérkezik a St. Paul's Katedrálishoz, épp építkezés folyik rajta. Nos, a valóságban a katedrális tényleg felújítás alatt állt, ezért Shekhar Kapur rendező úgy döntött, hogy improvizál. Korhű jelmezbe öltöztette a a valódi munkásokat és abban az időben használt eszközöket adott a kezükbe, amivel valódi kövezek távolítottak el a falból, amit később pótoltak.