Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

V. Henrik

NGN   2020. 01. 11.

Nagyon érett és komoly alkotás. Remek látvány és díszletek. Joel Edgerton alakítása zseniális.

kota   2019. 11. 04.

megnéztem...ha ezt az évet nézem...akkor az egyik legjobb film lett számomra....amugy 5/4...először is..a stáb lista fele magyar,másik....nagyrészt hazai!!! tájakon forgott a film....zene-hangulat-színészek top...stori is jó--visszatérve még a színészekre:top színészek vannak benne,és mindenkinek jól áll a szerep,és jól is teljesít .......szépen építkezik a film...végén csúcspont-majd még egy csavar a végén...mondanivalója:oké....lassan-hangulatosan halad a film-20perc után beszív..,majd amikor el kell engedni a gyeplőt...ejj-ha....látvány is oké....játékidő-totál el lett találva..akár lehetett volna MÉG több e film...így "csak" egy jó film lett....az év egyik legjobban várt filmje-kivégezve ???????? és a végszó - férfiaknak KÖTELEZŐ megnézni ????????

BÉLA   2019. 11. 09.

Nem tudott magával ragadni a film

Valahogy nem tudott magával ragadni a film, nem tudott beszippantani,egyszer nézős.

Timothee Chalamet

... tartogat azonban két ütőkártyát, az egyiket Timothée Chalamet-nak hívják, a másikról viszont nem lehet spoilermentesen beszélni, így csak annyit tudok mondani, hogy tessék megnézni. több»

Úgy tűnik, idén a Netflix sem maradna ki a versenyből: Scorsese tuti filmje előtt még egy Shakespeare-átirattal próbál bejutni a filmes gálára. több»

Aki szereti a történelmi, életrajzi filmeket, a szép látványvilágot és a középkor hangulatát annak egy próbát megérhet a film. több»