V. Henrik

kota   2019. 11. 04.

megnéztem...ha ezt az évet nézem...akkor az egyik legjobb film lett számomra....amugy 5/4...először is..a stáb lista fele magyar,másik....nagyrészt hazai!!! tájakon forgott a film....zene-hangulat-színészek top...stori is jó--visszatérve még a színészekre:top színészek vannak benne,és mindenkinek jól áll a szerep,és jól is teljesít .......szépen építkezik a film...végén csúcspont-majd még egy csavar a végén...mondanivalója:oké....lassan-hangulatosan halad a film-20perc után beszív..,majd amikor el kell engedni a gyeplőt...ejj-ha....látvány is oké....játékidő-totál el lett találva..akár lehetett volna MÉG több e film...így "csak" egy jó film lett....az év egyik legjobban várt filmje-kivégezve ???????? és a végszó - férfiaknak KÖTELEZŐ megnézni ????????

BÉLA   2019. 11. 09.
Nem tudott magával ragadni a film

Valahogy nem tudott magával ragadni a film, nem tudott beszippantani,egyszer nézős.

Timothee Chalamet

... tartogat azonban két ütőkártyát, az egyiket Timothée Chalamet-nak hívják, a másikról viszont nem lehet spoilermentesen beszélni, így csak annyit tudok mondani, hogy tessék megnézni. több»

Úgy tűnik, idén a Netflix sem maradna ki a versenyből: Scorsese tuti filmje előtt még egy Shakespeare-átirattal próbál bejutni a filmes gálára. több»