NA

Milanman   2018. 11. 15.
Ne rettenj meg tőle, még ha nem is egy új Rettenthetetlen!

Az Outlaw Kinget egyes vélemények a Braveheart-Rettenthetetlen nem hivatalos spin-offjának, folytatásának tartják. Nyilván ez túlzó kijelentés, valamint igazságtalan összehasonlításokat is szülhet az eredeti klasszikus és sok szempontból is mérföldkőnek mondható filmmel. Szeretném előre leszögezni, hogy az OK nem egy új BH. De ha önnön jogán vizsgáljuk, egyáltalán nem okoz csalódást. Kell persze ehhez, hogy a nézőnek legyen legalább minimális érdeklődése a történelmi témájú filmek, különösen a középkort feldolgózok iránt. A fényképezés gyönyörű, a korhűségre való törekvés dicséretes, bár ez nem mindenhol valósul meg tökéletesen, végig tetten érhető az alkotói szándék. Különösen tetszett, hog... több»

Stephen Dillane
Tony Curran
David Mackenzie
Tony Curran
Billy Howle
Chris Pine

Kimondom, az Outlaw King elképesztően elemében van, ha karakterépítésről van szó, ugyanakkor egy pillanatra sem feledkezik meg történelmi mivoltáról, így pedig nem engedi meg magának azt a luxust, hogy bizonyos szereplőivel jobban, másokkal pedig mostohábban bánjon a kelleténél. több»