Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Elizabeth (1998)

Elizabeth

DóRi   2019. 10. 06.

Jó film volt, nagyon tetszett, hogy sokat ügyeltek a történelmi hűségre, és arra is, hogy azért legyen valami értékelhető dráma. Ebből szerintem egy első osztályú film jött ki, nagyon tetszett.

Deku   2017. 10. 23.

A nagy semmit kaptuk meg, bármennyire is elő lett vezetve nekem ez nagyon nem jött át.Hát ez valami elképesztően lehangoló lett. Úgy értem, hogy lehangolóan siralmas.

Attila G.   2019. 04. 08.

Szeretném szeretni

Cate Blanchettnek ez volt az első filmje, amit volt szerencsém látni annak idején a Corvin Moziban; eme fim kapcsán ismertem meg a nevét. Felemás érzéseim vannak. Szeretném szeretni ezt a filmet. Cate Blanchett alakítását ígéretesnek tartottam, manap... teljes kritika»

fenyone1955   2015. 01. 23.

Jó a film a történet is gondolkodtatóba ejt !

Riot   2016. 07. 01.

Igazi királydráma, nagyon élvezetes volt, főleg azoknak, akik szeretik az élethű történelmi környezetet. Engem teljesen magával tudott ragadni, be is vonzott a film világa - mármint maga a történelem - és ebben nem utolsó sorban a kiváló színészek is nagy szerepet játszottak.

Cate Blanchett a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.

Ez az egyik a három szerep közül, amire Meryl Streepet nem vették fel.

(kázsé)

Alison Owen két gyereke is megjelenik a filmben.

(kázsé)

Erzsébet az Árulók Kapuján át lép be a Towerbe.

(kázsé)

Cate Blanchett azután lett kiválasztva a szerepre, hogy a készítők látták egy előadásban Sydney-ben.