Gordon Ramsay - A pokol konyhája (2005-2022)

Hell's Kitchen

Dean McDermott
Natalie Coughlin
Holly Madison
Margaret Cho
Angie Harmon

kabel   2022. 08. 04.

Kimondottan szórakoztató korkép

A UK verziója elég érdekes, nagyrészt egyáltalán nem a főzésről vagy a konyháról szól, hanem emberi történeteket mutat be. Álmokat és félrement illúziókat látunk, megoldásokat és lehetőségeket vehetünk észre. Gordon, mint valami dokumentumfilmes járja körbe az országot, és segít, ahol a lehetőség adott. Néha sikeres, néha nem. A lényeg nem a kajákon van, hanem 2000-es évek eleji korkép bemutatásán. Sajnos az amerikai változat ezzel ellentétben mesterkélt drámákat és karikatúrákat próbál eladni valós emberekként.

Képkockák   2021. 10. 25.

A műfajában a legjobb, bár szokásos felesleges drámák és egyebek vannak benne, szerintem igazán élvezhető műsor.

indingo   2018. 01. 01.

A főzős versenyek koronázatlan király a műsor. Érdekes karakterek, hozzáértő zsűri, sok és izgalmas feladatok. Minden rész nagyon kompakt. Izgalmas sorozat.

alexxx   2016. 11. 03.

Nagyon feldobták az életemet ezek a sorozatok, szabályosan több ilyet nézek mint pornót...

A szigorú elvárásokkal ellentétben a műsoron kívül Ramsay rendkívül barátságos a versenyzőkkel.

(Képkockák )

A 10. évad volt az egyetlen, mikor mindenki "normális" módon esett ki.

(Képkockák )

A 10. évadig 150-en versenyeztek, és 10 000 vendéget szolgáltak ki.

(Képkockák )

A hatodik évad során volt először olyan, hogy Ramsay kisétált az esti műszak során.

(Képkockák )

A 18. évad volt az első, ahol a színeket megcserélték, a férfiak kapták a piros, míg a nők a kék színt.