Housefull

Housefull
Képek
Videók

Aakhri Pasta dialógjai szállóigévé váltak Indiában (Am just joking/Csak vicceltem és Mamma Mia), Chunky Pandey visszatért a folytatásokban is ugyanazt a karaktert alakítva.Szerző: e-batta

Jiah Khan utolsó filmje, három évvel később, huszonöt éves korában öngyilkos lett.Szerző: e-batta

Akshay Kumar öt évvel öregebb, mint Arjun Rampal, aki a filmben idősebb karaktert alakított nála.Szerző: e-batta

Amikor a medencébe történő ugrást forgatták, Akshay Kumar dobhártyája megsérült. A felvételeket felfüggesztették néhány napra, hogy regeneráló pihenésre mehessen.Szerző: e-batta

Annak ellenére, hogy a film főszereplője, Deepika Padukone csak a 48. percben jelenik meg.Szerző: e-batta

A majom, amivel Aarush küzd, egy csuklyás (capuchin) majom, Tara. Az állat hatalmas sikert aratott A Karib-tenger kalózai: A Fekete Gyöngy átkában, és a gyártók mindenképpen szerették volna szerepeltetni a filmben.Szerző: e-batta

Amikor visszatért a Housefull forgatásáról, Chunky Pandey-t őrizetbe vették az amszterdami repülőtéren, mert a rendőrség összetévesztette egy mexikói drogkereskedővel.Szerző: e-batta