Hurok

Hurok

2017.03.27 Szinano

Nagyon tetszett a film, imádtam minden egyes percét. Egyetlen dolog keltett bennem kicsit hiányérzetet, mégpedig az, hogy nem derült ki, mi az okozója a huroknak. Nem lett megindokolva mindez. De így is jó lett.

2016.09.17 krazucsi

Azonnal az egyik kedvenc magyar filmem lett, amint megnéztem. Egyébként is szeretem az időkavarós filmeket, ahogy Madarász Isti, a rendező fogalmazott - és ebben aztán van bőven kavarás és idő(sík) is.

2016.09.29 krajcsie

Az utóbbi időben csomó jó magyar filmet láttam, ezek közül az egyik kétségtelenül a Hurok volt. Ráadásul imádom azokat a filmeket, melyek több idősíkban játszódnak, itt meg aztán bőven akad belőle. Madarász Isti filmje igazi meglepetés volt számomra, remélem, még sok filmet láthatunk tőle.

2017.02.25 kispista5

Gratulálok az alkotóknak. Ezért érdemes filmkészítéssel foglalkozni.

2016.10.19 radion93

Nekem az alap sztoriról ... egy másik már régóta megírt könyv, és idén filmvászonra kerülő Vándorsólyomkisasszony Különleges Gyermekei jut eszembe, amelyben szintén ez az időhurok volt a fő szálak mozgatója.

2016.04.17 qwertz

Simán meg lehet nézni többször is, és ilyet nagyon rég mondtam már magyar filmről, ha egyáltalán mondtam valaha. Élveztük, izgalmas volt, fordulatos, a szereplők, a sztori a rendezés mind a helyén volt. Gratula a készítőknek.

2016.05.21 szenteadam

Ambiciózus sci-fi thriller, jó szinészekkel és rendezéssel. Még ilyet !

2018.03.24 Totesz9

Nagyon jó film! Figyelni kell, és szépen összeáll a kép!

2016.04.23 ChowBaak

Szuper film, nagyon jó a hangulata, a hangok kifejezetten zseniálisak, végig izgalmas és kellőképp feszült. Vannak viszont hibái is, a dialógusok sok helyen túl egyszerűek, nem elég életszerűek, és kicsit túl felszínes, az időhurok vonal lehetett vol... Több

2017.06.15 ngyrpd

Nem tudom milyen külföldi alkotás vagy alkotások adtak ihletet a film készítőinek, de nekem a Triangle és a The edge of tomorrow gyenge keveréke ugrik be. Leginkább a Trianglere próbál hasonlítani, de ahoz még sem sikerül igazán, tele van a film hib... Több

2017.01.21 Katt01

Szerintem nagyszerű alkotás! Nem vártam sokat tőle de kellemesen csalódtam! Az igaz hogy a Pillangohatás c. film magyar megfelelője legalább is nekem végig azt juttata eszembe, de nagyon jól sikerült! Érdemes megnézni!