Élet a világ legkeményebb börtöneiben

Élet a világ legkeményebb börtöneiben

Inside World's Toughest Prisons

Képzeld el, hogy börtönben vagy. Most képzeld el, hogy egy idegen országban élsz. Ijesztő? Paul Connelly elvisz minket ezekbe a börtönökbe. Megmutatja, milyen életkörülmények között vannak a fogvatartottak, valamint az őrök.

(LionelMessi10)

Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2016.09.11. | Netflix (2021.01.08.)

1. évad (2016) - 4 epizód
2. évad (2018) - 4 epizód
3. évad (2018) - 4 epizód
4. évad (2020) - 4 epizód
5. évad (2021) - 3 epizód

2021.01.09 SuperBoi

Ezt tényleg csak az nézze meg, akinek van ehhez gyomra - vagy kénytelen tényleg látni, hogy elhiggye, hogy a világnak van egy ilyen része is. Rettentően érdekes és izgalmas, de nagyon kemény tartalom.

2018.09.07 neyto

Izgalmas, hátborzongató és tényleg elképesztő sorozat arról, hogy a világon bizony ilyen helyek is vannak. Komoly tény tudni azt, hogy ez nem egy párhuzamos valóság, hanem itt és most történik - annak ellenére, hogy sokszor talán nem volt elég precíz a szerlesztés.

2017.07.19 tony6

Nem tudom, hogy mennyit szabad elhinni ennek a sorozatnak, mert hiába szigorú a téma, néha az volt az érzésem, hogy a legkomolyabb dolgokat fel sem vehették kamerára. Nehéz elhinni, hogy ilyen sok helyre mehettek be tényleg, vehették fel tényleg, ami történik és adhatták le tényleg, adott esetben következmények nélkül. Furcsa.