Zoer8993   2017. 05. 29.

Ez olyan film amit ugyan nem kaptak fel de éppen ettől rejtett kincs. Mindenkinek legalább egyszer nézősnek kéne lennie. Annak ellenére, hogy milyen típusú film ez remek lett.

hackerjulcsi   2015. 01. 26.

Ennél jobban aligha lehet megjeleníteni a világunkban uralkodó kontrasztokat és az emberi faj elcsökevényesedését. Letaglózott, bevallom néhol bekönnyeztem is tőle. Rádöbben az élet fontos dolgaira és megdöbbent. A film egyik különlegessége, hogy oly... több»

evaka3355   2015. 07. 25.

Nem értem meg miért nem ezt a filmet díjazzák orrvérzésig. Hát ez maga a művészet. Ahogy azok a képek megjelennek, azokkal a zenékkel... 5x láttam, de még biztos megfogom nézni. Meditációs, filozofálós élmény, ami tényleg ad valamit a nézőnek.

orlandooo   2015. 03. 01.

Na ez az a film amit mindnekinek ajánlanék, Szépen leírja/ bemutatja az élet körforgást és sok kultúrális szokást is megmutat valamit ezeket úgy mutatja be olyan szemszögből mintha mi is jelen lennénk.. nagyszerűen megvan csiálva ez a film, csak Gratulálni tudok, és Ajánlom mindnekinek mégegyszer..:)

qbex   2015. 06. 17.

Ez a film egy CSODA! FANTASZTIKUS! Nagy tv kell hozzá és full HD. Leírhatatlan élmény! Mindenkinek ajánlom!

Ron Fricke