Isten megbocsát, én nem!

Dio perdona … io no!

A film bemutatója egy bolognai moziban volt.Szerző: Thibo84

Cat Stevens karakterét eredetileg Peter Martell formálta volna meg, aki épp 1 héttel a forgatást megelőzően eltörte a lábát. A baleset állítólag azért történt, mert részeg volt, feleségét meg akarta rúgni, de helyette a falat találta el.Szerző: Archívum

Olaszországban kiadták a filmzenét tartalmazó CD-t 2006 március 24-én. Ennek címe: Dio Perdona... Io No!Szerző: Archívum

Az Isten megbocsát, én nem egy háromrészes filmsorozat első része. Folytatása: Bosszú El Pasóban, Csizmadombi fenegyerek.Szerző: Archívum

Ebben a filmben Giuseppe Colizzi első alkalommal dolgozott együtt a népszerű párossal.Szerző: Archívum

A filmet teljes egészében Amerikában, valamint Spanyolországban forgatták le. Szerző: Archívum

Németországban elkészítették a film vígjáték változatát, amely a Ketten, akiket a majom megharapott címet viseli. Szerző: Archívum

A stáblistában Bud Spencer neve csupán a harmadik, Terence Hill és Frank Wolff mögött.Szerző: Archívum

Annak ellenére, hogy Bud Spencer és Terence Hill is játszik a filmben, a főszereplő egyértelműen utóbbi, aki Cat Stevens-et alakítja. Szerző: Archívum

Az Isten megbocsát, én nem című film még nem tartalmazza a Bud Spencer és Terence Hill páros elhíresült vérmentes verekedését. Szerző: Archívum

A westernfilm sokkal kegyetlenebb, mint az összes többi Bud Spencer és Terence Hill film.Szerző: Archívum

A filmnek összesen három magyar címe van: 1. Isten megbocsát, én nem 2. Nincs bocsánat 3. Bunyó húsvétig.Szerző: Archívum

Bud Spencer és Terence Hill első közös filmje. Szerző: Archívum

Az első film, ahol Bud Spencer és Terence Hill együtt játszottak az új neveiken alatt.Szerző: alex