Ez csak a világ vége

Juste la fin du monde

2019.11.16 bbozsi

Ennyi isteni emberrel ennek sokkal jobbnak kellett volna lennie. Azért így is fel lehet benne lelni remek kis részleteket.

2019.01.28 lauralaura

Előzetes alapján nagyon meg akartam nézni, gondoltam egy jó kis dráma. Őszintén nekem nagyon nem tetszett, szenvedés volt pontokon, a jó színészek kevésnek bizonyultak.

2017.01.22 Mirci

A történet kiszámítható, és a film látványa sem az igazi, mégis valami összetartja az egészet, szerintem a zene és a közeli felvételek azok. Sajnos értem, hogy mért tartják ezt a rendező leggyengébb munkájának, mégis azt tudom ajánlani, hogy mindenki nézze meg, és itélkezzen maga.

2017.01.21 Pumpu

Nagyon szebetűnő, hogy egy színdarabot dolgoz fel. Nagyon kevés helyszínnel és mozgással operál. A hosszú szövegek sajnos néha már unalmasak, és a történet csattanója se tudja összetartani a filmet. A színészek többsége, csak a minimumot hozza, kevés alkalommal mutatkoztak meg a valós érzések.

2019.11.13 tomrocky

Dolan nagy fiatal tehetség, de ezt a legrosszabb filmjének könyvelték el, és az én elvárásaimnak sem felelt meg, hiába a remek színészek, valahogy hiányérzetem maradt, nem találtam az érzéseket. technikai és zenei oldalról viszont hibátlan