Kémkölykök 4D: A világ minden ideje (2011)

Spy Kids: All the Time in the World

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Norbi   2018. 07. 26.

Nem volt valami csapnivaló film, de nem nevezném be az elmegy kategóriába. Unalmasnak csak néha volt az, de akkor nagyon. Nem biztos hogy jót tenne az embereknek még egy erőltetett rész , de lehet hogy csak én gondolom így.

R   2015. 03. 30.

Nekem valahogy ez a része nem tetszett. Szerintem ezt a 4. részt nem kellet volna már megcsinálni. Egyszer meglehet nézni.

Stiff   2015. 10. 11.

Nem sok különbséget véltem felfedezni az egyes és a kettes részek közt. Amolyan Bond-film, gyerekeknek.

Xenomorf   2015. 05. 22.

Nem tudom eldönteni, hogy Robert Rodriguez olyan jó-e, vagy inkább rossz. Különbe mg Jessica Alba bőszerkóján kívül nem igazán figyeltem a többi hülyeségre körülötte.