Kémkölykök 4D: A világ minden ideje

Kémkölykök 4D: A világ minden ideje

Spy Kids: All the Time in the World

Marissa Cortez Wilsonnak látszólag mindene megvan híres riporter férj, egy gyönyörű bébi és két okos mostohagyerek. Valójában Marissának igen nagy kihívást jelent, hogy Rebecca és Cecil pótmamájává váljon, hiszen a srácok nem igazán kedvelik őt. A férje, Wilbur pedig nem is sejti, hogy újdonsült neje egy visszavonult kém. Marissa világa fenekestül felfordul, mikor visszahívják régi állásába egy őrült gazfickó miatt, aki a világuralom megszerzésére tör. A fenyegetés közeledtével Rebeccát és Cecilt is bevonják az akcióba, így a gyerekek hamar rádöbbennek, hogy unalmas mostohájuk egykor szuperügynök volt, ezért a rivalizálásban nagymenő kölykök kénytelenek félretenni… Több

Forgatókönyvíró: Bartosz Wierzbieta
Premier (HU): 2011.10.27.

2019.10.06 Xenomorf

Nem tudom eldönteni, hogy Robert Rodriguez olyan jó-e, vagy inkább rossz. Különbe mg Jessica Alba bőszerkóján kívül nem igazán figyeltem a többi hülyeségre körülötte.

2018.07.26 Norbi

Nem volt valami csapnivaló film, de nem nevezném be az elmegy kategóriába. Unalmasnak csak néha volt az, de akkor nagyon. Nem biztos hogy jót tenne az embereknek még egy erőltetett rész , de lehet hogy csak én gondolom így.

2015.03.30 R

Nekem valahogy ez a része nem tetszett. Szerintem ezt a 4. részt nem kellet volna már megcsinálni. Egyszer meglehet nézni.

2015.10.11 Stiff

Nem sok különbséget véltem felfedezni az egyes és a kettes részek közt. Amolyan Bond-film, gyerekeknek.