Kémkölykök 3-D - Game Over (2003)

Spy Kids 3-D: Game Over

Norbert93   2019. 06. 22.

Kémkölykök és a VR

Az első 3D mozifilmek egyike, ami széles rétegeket célzott meg. Mint az előző részek a harmadik felvonás is tele van rakva idétlen, gagyi elemekkel, amikre a rendező még szándékosan rátesz egy jó nagy lapáttal. S mint ezt megelőzően az idétlenség megint összeáll egy kerek, cselekménnyel rendelkező filmmé, bár most a szokásos összképbe erősen belerondít az, hogy Rodrigurez már túl sokat akart, de nem bírta a farka. A film nagyjából egy közepes minőségnek felel meg (de csak egyedisége révén), de a film vége oly mértékben rettenetes, hogy már a gyenge és rossz jelzők között egyensúlyozik.

neeta92   2015. 06. 20.

Régen nagyon szerettem. Igazán izgalmas volt az is, hogy 3D-ben láthattam bár az akkori szemüveg koránt sem volt olyan jó mint most. Azonban ha ma kéne megnézzem már biztosan unnám magam.

Melibaba   2015. 06. 16.

Amikor ezt régen láttam 3D-be nekem nagyon tetszett. Nem tudom miért van ennyire alulértékelve... Talán mert a felnőttek másképp nézik mint a gyerekek. Egy gyereknek szerintem igenis élvezetes, izgalmas ez a film.

sinkotiborne   2015. 01. 31.

Szerintem jó a film a 3D miatt, moziba néztem először és nagyon szuper volt.

R   2015. 03. 30.

Sylvester Stallone elmondása szerint megkérdezte a gyermekei a korábbi Kémkölykök filmről és kikérte a véleményüket, hogy szerintük elvállalja-e benne a felajánlott szerepet.