Kémkölykök 3-D - Game Over

Kémkölykök 3-D - Game Over

Spy Kids 3-D: Game Over

Forgatókönyvíró: Robert Rodriguez
Premier: 2003.07.13. | Netflix (2023.10.13.)

2019.06.22 Norbert93

Kémkölykök és a VR

Az első 3D mozifilmek egyike, ami széles rétegeket célzott meg. Mint az előző részek a harmadik felvonás is tele van rakva idétlen, gagyi elemekkel, amikre a rendező még szándékosan rátesz egy jó nagy lapáttal. S mint ezt megelőzően az idétlenség megint összeáll egy kerek, cselekménnyel rendelkező filmmé, bár most a szokásos összképbe erősen belerondít az, hogy Rodrigurez már túl sokat akart, de nem bírta a farka. A film nagyjából egy közepes minőségnek felel meg (de csak egyedisége révén), de a film vége oly mértékben rettenetes, hogy már a gyenge és rossz jelzők között egyensúlyozik.

2015.06.20 neeta92

Régen nagyon szerettem. Igazán izgalmas volt az is, hogy 3D-ben láthattam bár az akkori szemüveg koránt sem volt olyan jó mint most. Azonban ha ma kéne megnézzem már biztosan unnám magam.

2015.06.16 Melibaba

Amikor ezt régen láttam 3D-be nekem nagyon tetszett. Nem tudom miért van ennyire alulértékelve... Talán mert a felnőttek másképp nézik mint a gyerekek. Egy gyereknek szerintem igenis élvezetes, izgalmas ez a film.

2015.01.31 sinkotiborne

Szerintem jó a film a 3D miatt, moziba néztem először és nagyon szuper volt.

2015.03.30 R

Sylvester Stallone elmondása szerint megkérdezte a gyermekei a korábbi Kémkölykök filmről és kikérte a véleményüket, hogy szerintük elvállalja-e benne a felajánlott szerepet. Szerző: rbernadett