Kis Vuk

Kis Vuk

2016.08.08 tvmérnök

Hát ez valami szörnyű lett. Így elrontani egy klasszikus mesét. Az animáció is rémes , ráadásul nem tudok mit kezdeni a szereplők idétlen megformálásával sem . Csapnivaló az egész.

2018.03.19 Rendszergizda Nézhetetlen

Borzalmas animáció, és ha ez nem lenne elég még bugyuta története is van ! Ezt rajzfilmet senkinek se tudom ajánlom talán. Sajnálom hogy ezt Vuk folytatásának szánták...

2021.11.22 Péter Fazekas

Ez szégyen! Többet nem írok!

2016.05.21 Vadgazda

Fekete István Vukja nagyon is érdekes olvasmány. A rajzfilm ami feldolgozta a kis Vuk történetét pedig zseniális volt. Ez ahhoz képest egy borzalom. Mind a sztorija, mind a karakterek és a kivitelezés is. Sajnos nem érte meg azt a rengeteg belefektetett energiát és pénzt véleményem szerint kár volt bolygatni a Vuk kultuszt.

2015.07.28 Fildi

Imádom. Nagyon aranyos kis mese. Mind kazettán, mind tv-ben, mind a zenéjét nagyon szerettem gyerekkoromban. Mai mesékhez képest is sokkal jobban kedvelem.

2016.10.10 Macskínó Nézhetetlen

Az isten verje meg aki ezt ennyi pénzért kitalálta és a pénzt ügyesen zsebre rakta. Irgalmatlan nagy s#@r volt, senkinek nem ajánlom mert tönkreteszi és megnyomorítja a nagy esélyegyenlőség és modernitás a kedvenc kis Vukkunkat!

2015.10.18 Alexa

Sírtam, mit sírtam zokogtam. Megerőszakolták a gyermekkoromat... Egy milliárd forintból kihoztak egy olyan alkotást, amelyet minősíteni sem lehet. Egyszerűen botrányosnak tartom, hogy egy olyan mesének, mint a Vuk, ami szerintem minden gyerkőcnek köt... Több

2018.03.24 NRD

Borzalmasan rossz! Se az animációja nem tetszik, se a történet! Hülyeség csak azért megcsinálni egy folytatást, mert az előző sikeres lett! Felesleges nekiülni!

2015.01.29 amazing12

Minek erőltetni? A klasszikus szép mesét nem lehet túlszárnyalni egy gagyi animációs filmmel

2015.03.31 epeeer

Nagyon gáz! Hogy lehet így megszégyeníteni egy ilyen remek történetet és írót??? 0*/10*

2017.10.03 Bibabac Nézhetetlen

Ez a film valami borzadály. Már az elején tudtam, hogy nem éri meg pénzt kiadni érte, azért neten néztem meg, de bár ne tettem volna. A szereplők sablonosak, az animáció gagyi, a történem még gagyibb... egyes jelenetektől pedig szinte epilepsziás rohamot kaptam.

2022.03.02 vajafejeden Nézhetetlen

Ezt a rémséget be kéne tiltani!

2015.02.25 FANNA

Ez egyszerűen hihetetlen!! A Vuk az egyik legszebb magyar mese, nem mellesleg Fekete István írta! Miért kellett modernizálni, és egyben elrontani??

2016.05.08 Garfbob10 Nézhetetlen

Kíváncsi vagyok mennyit nyúltak le ennek a filmnek a költségvetéséből, hogy egy ilyen nézhetetlenül ronda animációjú borzalmat raktak össze. Meggyalázza az eredeti rajzfilmet és könyvet, valamint a könyv folytatását is, amit alapul vesz. Ennek a megnézésénél még az is értelmesebb, ha nézzük ahogy nő a fű.