Kis Vuk

Kis Vuk

2023.08.29 mamorosmalna Nézhetetlen

Nagy félelmem ez a film.

2019.05.21 indingo

Egy teljesen felesleges film, ami nagyon erőltetett, és úgy érzi a néző, hogy csak azért készült, hogy egy pocsék szoftvert kipróbálhassanak.

2015.07.28 kabel

Vannak olyan filmek, amik az egy csillagot sem érdemlik meg. Nos, a Kis Vuk is ilyen. A film animációja olyan rosszra sikerült, hogy az embernek az az érzése, hogy egy egy hónapja modellező gyerek rakta össze egy XP-n 2006-ban. Audióvizuális katasztr... Több

2016.10.27 MKristijan Nézhetetlen

Most láttam hogy van olyan opció hogy nézhetetlen, át is állítottam. Nagyon nem szeretem ezt a félkész próbálkozást. Ha Vuk tehetné letagadná hogy van folytatása.

2019.09.26 Timon Nézhetetlen

Szó szerint ég és föld a különbség az eredeti és e között. Az eredeti gyerekkorom egyik legnézettebb meséje volt (fülembe cseng most is a dallama), de ez annyira szétrombolta bennem ezt az emléket, hogy nehéz volt feldolgozni, visszaállítani. A vége ... Több

2023.03.25 Dorkateo Nézhetetlen

Szerintem ezt a filmet be kéne tiltani. Semmi joga nincs, hogy a Vuk címet viselje. Méltatlan Dargay Attilához és Fekete Istvánhoz egyaránt.

2023.03.27 JRD Nézhetetlen

Miért lett a címe Kis Vuk? Mert hogy köze nincs hozzá, az mán hótziher!

Ó, mond, uram, miért? Nos, ilyen az, amikor valaki megszerzi a jogokat, és úgy, ahogy van, tönkre is teszi a sztorit, a márkát, a legendát. Szerencsére Fekete István és Dargay Attila Vukja örök érvényű, örökzöld és mindig is méltó helyet fog elfoglal... Teljes kritika

2021.06.03 Kósa Bence

Gát György filmje

Szegény Fekete István és Dargay Attila. Persze a legnagyobb áldozat az Vuk volt. Ez a klasszikus nem kiáltott folytatásért. De sajnos a pénz... Az egyetlen pozitívum, hogy megbukott, de a magyaroknak ez nem kármentés.

2016.04.15 D. Shaday Nézhetetlen

Igazán gyötrelmes és pocsék film. Szégyen az eredeti Vukra nézve, emellett az animáció, amivel borzalmasan ronda. Senkinek nem ajánlom, még a gyerekek is garantáltan észre fogják venni a hibáit, kizárt, hogy élvezni fogják.

2018.07.23 Norbert93 Nézhetetlen

Ezzel a nézhetetlen borzalommal meggyalázták a Vukot. Nem tudom eldönteni, hogy melyik a magyar filmipar nagyobb szégyene: Ez vagy az Álom.net ? Bár inkább mindkettő. A készítők inkább keressenek maguknak más munkát. Ezt amit csinálnak nem szabad folytatni. Senkinek sem ajánlom. Ne nézzétek meg.

2018.03.25 NFG

Ez egy kifejezetten, minden tekintetben rossz mese! Semmi köze az eredeti Vuk-hoz! Borzalmas az animációja és a története is unalmas! Senkinek nem ajánlom, hogy megnézze! Csak elrontja az ember kedvét!

2018.01.25 Bob

Ezt a filmet miért kellett elkészíteni? A filmnek semmi értelme, az animáció borzalmas. Láttak már Dreamworks és Pixar filmeket a készítők? Ne nézzétek meg.

2015.05.02 juhasz-david93

Az agyam eldobom az ilyen elmehibbant alkotásoktól. De most komolyan, ez mégis mi a fene volt?? Az egy dolog, hogy besározták a Vuk nevet, de ez...biztos ezt kell nézni a gyerekeknek?

2018.03.15 Terminátor6 Nézhetetlen

Az egész filmből arra emlékszek, hogy ne bírtam végig nézni. A pocsék animációtól hányni lehet, a néző nem érti mért készült el a film, és hogy mért kellett meggyalázni a 81-es alkotást. Számomra eddig ez a világ legrosszabb filmje. 0/10