Neverland elhagyása (2019)

Leaving Neverland

HE7EDIK   2019. 04. 16.

Csatlakozom az itt szólókhoz. Aki elhiszi azt, hogy egy 7 éves gyereket naponta megront egy felnőtt análisan és orálisan és ezek után csak szeretetet érez iránta, hát az az ember egész egyszerűen hülye. Nem volt elég, hogy a pop királyát már életében... több»

BGK Nézhetetlen  2019. 04. 03.

Full kamu

Ezerszer megcáfolt hazugságok, önellentmondások tömkelege két hazug csávó szájából, aki csak a pénzre hajt. Manipulatív és dögunalmas film. Gagyi.

Gicus Borsos Nézhetetlen  2019. 04. 03.

Trash

Kéd db anyagi problémákkal küszködő, hazug, csaló véglény agymenése egy az anyját is pénzért eladó, hiteltelen, rendezőnek csúfolt, eddig neve sem volt senkivel.

Michael Nézhetetlen  2019. 04. 03.

Botrányos!

Botrányos! Ennek a "filmnek" ki sem szabadott volna kerülnie a vászonra. Eltiporni, és porig alázni Michael Jacksont, így, a 10. évfordulója közeledtével a legaljasabb dolog! 13 évnyi FBI nyomozás után felmentették és ártatlannak nyilvánítottak. Akkor jön 2 "ember", akik 20 év távlatából hirtelen rájön, hogy hoppá, de, mégis molesztált minket MJ. Nevetséges, vérlázító! És nem mellesleg egyszerűen feülírják a bírósági végzést, az FBI nyomozást... Mindent! Időbeli meg nem egyezések sorozata van a filmben. Semmi másról nem szól, csak a pénzről. Tudom ajánlani a kétkedőknek a Michael Jackson Ártatlan oldalt a facebookon. Ez nem rajongói oldal. Michaelért készült, és nem az ártatlanságát akarjuk bizonygatni, hisz az egyertelmű. Az igazságért küzdünk. Égetni való a film!!!

zetenyvagyok Nézhetetlen  2019. 04. 03.

Borzalom

Szánalmas próbálkozása két bizonyítottan hazug, szánalmas egyénnek, akik visszaéltek egy rendkívül melegszívű, segítőkész, naivan gondolkodó ember bizalmával. Két pénzéhes családról szól, akik megszállottan keresték az alkalmat arra, hogy a világsztár közelében lehessenek. Többszörösen megcáfolt, bizonyítékokkal, hivatalos okiratokkal, szemtanúkkal alátámasztott hazugságokat tartalmaz. Borzalom, hogy ez egyáltalán film kategóriába került, dokumentumfilmnek minősített, erősen egyoldalú gyerekpornófilm. Szégyen a rendező hozzáállása, szégyen a társadalom és a sajtó elfogult hozzáállása. Szégyen, a középkori mentalitás!!! Szégyen egy halott ember meggyalázása! Valós, jó tetteinek, kimagasló teljesítményének elhallgatása. Szégyen, hogy biztosítják a tömeges manipulációt 4 órán keresztül. Az igazság kiderül. Lépésről lépésre. Kérdezem: lesz bocsánatkérés is??? Azt tervezik??? Meg lehet ezt bocsájtani valaha?

kovaccemilia Nézhetetlen  2019. 04. 03.

Rohadt kamu, halottgyalázás

Ez a film teljesen valóságtalan. Nincs benne semmi igaz, csak az, hogy ez a két pénzéhes barom össze-vissza kamuzik, ezzel egy ember hírnevét gyalázza, aki már nincs köztünk. Ja és ne mondja, hogy bármi kárt is tett egy gyerekkel, amikor több millió $-t adományozott beteg gyerekeknek. Próbáltam finoman fogalmazni, de nehéz volt.

Babyzso   2019. 04. 03.

Tragédia

Elképesztő, hogy egy halott emberrel ezt meg lehet tenni ebben a moslék világban! Akit minden vádpont alól felmentettek, ártatlannak nyilvánítottak ÉLŐ korában. Ennél van lejjebb?! Holnapután a temetőbe megyünk kiásni a holtakat és számon kérjük rajtuk, mit tettek vagy éppen NEM tettek 30 évvel ezelőtt?! Rohadna meg ez a világ már! Csupa gonoszság mindenhol, miért kell a jobb emberekkel ezt tenni?! Remélem, ez a 2-3 féreg könyörögni fog a halálért.

A Michael Jackson ellen felhozott gyermekmolesztálási vádakat egy alkalommal sem bizonyították jogerősen.

(Norbert93)

Minket, nézőket is önvizsgálatra késztet: mihez kezdjünk azzal, ha a kedvenc számainkat épp egy szörnyeteg jegyzi? több»

A Neverland elhagyása miatt sok helyen már Michael Jackson slágereit sem játsszák, de nem az énekesről mond ítéletet a molesztálási ügyeit feltáró dokumentumfilm.
több»

A manipulátor Jackson nem csak tömeghisztéria keltéséhez értett, hanem nagyon is értette a nők és gyermekek lelkét. több»