Loving Annabelle

Annabelle-t kétszer tanácsolták már el korábbi iskoláiból viselkedési problémák miatt, így anyja utolsó előtti lehetőségként elküldi egy katolikus lányiskolába. A lázadó szellemű Annabelle már az első napon szemet vet a gyönyörű irodalom-tanárnőre, Simonra, aki kiegyensúlyozott életét éli… Több

Premier (HU): 2007.07.06.

2020.05.10 Artemisia

legújabb vélemény a nap véleménye

Ízlésesen megosztó

Rengeteg jót hallottam a filmről, nagyrészt ez inspirált arra, hogy megnézzem. Azonban bennem eléggé megosztó érzéseket keltett. Kezdem a pozitív benyomásokkal. Nagyon szép az egész film, kezdve az iskola környezetétől a kifinomult cselekményvezeté... Teljes kritika

2015.05.12 rbernadett

A legkedvesebb. Ezzel mindent elmondtam.

2016.11.09 mártilány

minden jó ebben a filmben, kezdve a soundtrackel, a remek forgatókönyvön át, a fantasztikus színészi játékig, ami érzékeny és hihető

Erin Kelly konzervatív családban nőtt fel. Többször is nyilvánosan köszönetet mondott családtagjainak, amiért leszbikus filmjeit (Finding Kate, Loving Annabelle,Waking Madison, Girlstrash) is támogatták.Szerző: Artemisia

Annabelle egy buddhista imaláncot hord magánál; ez szintén személyes utalás Ketherine Brooks részéről, aki gyakorló buddhista.Szerző: Artemisia

Ketherine Brooks Annabelle szerepét kifejezetten Erin Kellynek írta.Szerző: Artemisia

Ketherine Brooks 2004-ben készített egy kísérleti rövidfilmet Finding Kate címmel, melyben szintén Erin Kelly játszotta a főszerepet, és szintén leszbikus témát dolgozott fel.Szerző: Artemisia