MacGyver (1985)

MacGyver

Robinson76   2020. 05. 23.

Kicsit könnyed, kicsit retro...akció!

Ez a sorozat egyszerre volt érdekes és vicces. Minden rész hozott valami újdonságot. Érdekes történeteknek lehettem szemtanúja, mindez vicces köntösben tálalva. Egyszerre volt olykor komoly, máskor megmosolyogtató a sok bütyköléssel megspékelt akció sorozat. Sokszor nem lehetett véresen komolyan venni, ezért csak a könnyed szórakozást és retro feelinget kedvelőknek ajánlom, de nekik mindenképp...

indingo   2017. 04. 14.

Erről még senki sem írt véleményt? Nagyon szerettem anno ezt a sorozatot, nagyon izgalmasak voltak az egyes részek és imádtam az olykor már túlzásnak tűnő bütyköléseket.

harnas1207   2019. 12. 28.

Gyerekkorom egy kedvenc sorozata. Nagyon szerettem, de tudom felnőtt fejjel, ez a varázs megtörne, ha újranézném. Az új verzió a nyomába se ér.

Lonka   2018. 08. 29.

Richard Dean Anderson igazi sorozat arc, nekem ebben a kedvencem. Nagyon jól tudott azonosulni a karakterrel. Az alapsztori izgalmas és kalandos.

Timcsi   2019. 01. 28.

Remek kis sorozat volt. Minden rész egyedi, de egyvalami összekötötte őket. Én a humorát is szerettem, meg ez a bütykölés mindenből zseniális volt.

nagysar   2017. 12. 13.

Nagyon retro kis sorozat, a mindent megoldó fickó, aki tényleg fogpiszkálóból is bombát rakott össze. Gyerekként volt pár ijesztő jelenet, de akkor nagyon is nézhető volt :)

139 epizód készült és 2 nagyjátékfilmnek adott ötletet.

(indingo)

A sorozat 1985 és 1992 között futott, 7 évadon keresztül.

(indingo)

A sorozat 1. évad 3. epizódjának címe Budapesti tolvaj, amely a sorozat szerint Magyarországon játszódik azonban Olaszországban forgattak.