Made in Hungária

Made in Hungária

2017.09.22 SzFa

Fenyő Miklós élete tényleg igazán izgalmas, a dalai nagyon jók, fülbemászóak, de én azért a filmtől egy kicsit többet vártam. Jó is meg rossz is a film, annyira nem is magyaros ami engem kicsit zavar.

2015.09.05 Quinlan

Szerintem egész jó film volt. Kissé esetlennek tűnt a történet egy két apróbb helyen. De ettől függetlenül szerintem nagyon rendben volt. Látványra semmi panasz nem lehet a zene szintén tuti. Így hát nekem pozitív élmény volt.

2015.11.05 Katalin21 Nézhetetlen

Igazi magyar slágeres film, Jókat lehet rajta táncolni, énekelni, szórakozni. Ez a film mindig is jó lesz, Ennek van is mondani valója, Ajánlom mindenkinek!

2016.10.19 Toncsi

Az igaz, hogy a koreográfiája kissé esetlennek tűnt, de a jó zene, meg a sok szimpi színészarc, meg az energiák, amiket átadott, mindenért kárpótoltak.

2020.09.14 Antónia

Nagyon jó film, remek történet, tele jó zenékkel.

2015.03.15 annaaleoop

Tetszik benne a sok zene és tánc,rock and roll körítéssel. Jók a retro ruhák, teljesen korrekt magyar produkció, simán nézhető, szórakoztató film,

2016.06.17 Pumpu

Örülök, hogy végre valaki ilyen modernül is megfilmesítette a Hungária együttes keletkezésének történetét. Nagy rajongójuk voltam, vagyok. igazán őszinte örömmel néztem. Nekem minden bejött.

2019.04.14 renyikitty

A magyar rock'n roll

Az egyetlen remekül elkészített magyar zenés, romantikus film. Aki rajong a rock'n roll korszakért, valamint szereti a Hungária együttest, annak ez a film kötelező. A színészek rendkívül jól illenek saját filmbeli karaktereikhez. Szabó Kimmel Tamás és Fenyő Iván zseniálisan adják át az akkori korszak lényegét. A táncot mindenképpen kiemelném, hiszen egy nagyon jó alapot ad a filmnek. A történet érdekes, nem vontatott, a díszlettervezőknek és a stylistoknak külön dicséret jár. Összességében mindenkinek tudnám ajánlani ezt a filmet, aki szereti a zenés filmeket, rendkívül színvonalas és szórakoztató élményt nyújt.

2020.06.21 Milan

I am from HUNGARY

Nagyon jó magyar film. -Egész életemben csak 2-szer láttam, mert nemrég néztem meg-, De nagyon jó film.