indingo   2018. 03. 17.

Nem igazán kedvelem az éneklős filmeket, mert egy idő után elkezdenek idegesíteni a dalok. Itt nem így volt. Remek dalokat válogattak össze és a történet is könnyed volt, érzelmes és humoros. A három apa is szuper.

Szilonka   2018. 08. 13.

Egy Abba dalt indig jó újra meghallgatni, ha sok dalt hall az ember az még jobb. Aranyos, romantikus kis film.

felicity   2017. 08. 05.

Ezt a filmet egyszerűen imádom. Kiskoromban ötvenezerszer megnéztem és mindig mondogattam : újra, újra.

dittee   2015. 12. 08.

Szerintem többet is ki lehetett volna hozni ebből a történetből. Nekem néhol már már unalmas volt... A dalok nagyon szépek, de ez kevés egy jó filmhez és a színészek sem voltak az igaziak!

hackerjulcsi   2018. 03. 19.

Sok nő szereti, kedvence, amit megértek. Van egyfajta nagyon vonzó bája és klasszikussága ennek a filmnek, ami miatt nagy sikere volt szerintem. A betétdalok jobban, mint maga a film.

Szerethető, magával ragadó kis ABBA-összes, amelyet receptre írnék fel mindenkinek depresszió ellen. 8/10 több»

A film svéd premierjére természetesen a négy eredeti ABBA tag is ellátogatott és 1986 óta először álltak össze egy fotó erejéig.

(ArpiHajdu és Réci )

Pierce Brosnan alakításáért "elnyerte" a legrosszabb férfi mellékszereplőnek járó Arany Málna-díjat.

(ArpiHajdu és Réci )

A film 2017-ig a legtöbb bevételt hozó, élőszereplős musical címmel büszkélkedhetett. Tavaly az élőszereplős A szépség és a szörnyetegnek sikerült letaszítania a trónról.