Mamma Mia!

mamiéstöti2   2018. 12. 07.

Ezt a filmet bátran megnézheti akárki, de tényleg, mert nincs olyan, aki ezeket az örökzöld slágereket nem ismerné és az egész történetet egyedivé teszi.

indingo   2018. 03. 17.

Nem igazán kedvelem az éneklős filmeket, mert egy idő után elkezdenek idegesíteni a dalok. Itt nem így volt. Remek dalokat válogattak össze és a történet is könnyed volt, érzelmes és humoros. A három apa is szuper.

dailyfilmsan   2019. 01. 26.

Ilyennek kell lennie egy musicalnek. Magával ragadó a görög helyszín és a görög hangulat. A chasting is jó lett mert Meryl Streep és Amanda nagyon hasonlóak még gesztudok is egyeznek náluk. Nekem tetszett a film nagyon az egyik kedvencem.

Szilonka   2018. 08. 13.

Egy Abba dalt indig jó újra meghallgatni, ha sok dalt hall az ember az még jobb. Aranyos, romantikus kis film.

VvV   2018. 11. 03.

A nőknek tuti jobban bejön a film. Engem egy idő után elkezdtek idegesíteni a dalok.

Szerethető, magával ragadó kis ABBA-összes, amelyet receptre írnék fel mindenkinek depresszió ellen. 8/10 több»

A film svéd premierjére természetesen a négy eredeti ABBA tag is ellátogatott és 1986 óta először álltak össze egy fotó erejéig.

(ArpiHajdu és Réci )

Pierce Brosnan alakításáért "elnyerte" a legrosszabb férfi mellékszereplőnek járó Arany Málna-díjat.

(ArpiHajdu és Réci )

A film 2017-ig a legtöbb bevételt hozó, élőszereplős musical címmel büszkélkedhetett. Tavaly az élőszereplős A szépség és a szörnyetegnek sikerült letaszítania a trónról.