Magdolna

natali1925   2020. 09. 19.

XXX

NAGY MELL - https://numl.org/zut

nándi99   2020. 09. 14.

Egyszerre izgalmas portré Bódi Mária Magdolnáról és nagyszerű korrajz a korabeli Magyarországról egy nagyon is aktuális üzenettel.

Miklovicz   2020. 06. 01.

Nem volt rossz film, azért Magdolna karaktere kellően érdekes, hogy erre fel lehessen építeni egy dokumentumfilmet, de filmként kicsit aránytalannak éreztem. Egy picit többet kaphattunk volna a családi viszonyokból, és efféle apróságok, de alapvetően rendben volt.

Bady   2018. 12. 18.

Bevallom őszintén, hogy a címszereplő személy neve nekem semmit nem mondott a film előtt, bár azt hiszem, ezzel sokan lehetnek így. Megrázó történet az övé. A tény, hogy az Istennek tett szüzességi fogadalmának védése közben halt meg, miközben egy k... több»

A film a címszereplő életének két napját helyezi a fókuszba.

Ez az első film, mely emléket állít az 1945. március 23-án vértanúhalált halt Bódi Mária Magdolnának.

A film költségvetését veszprémi vállalkozók, valamint Veszprém városa és Balaton-felvidék települései biztosították.