Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Vélemények: Úr keres hölgyet (2015)

belavagyok   2020. 10. 27.

A párkeresés viszontagságait mutatja be a sorozat nem mindennapi stílusban. A főszereplőt mindig ilyen kis szerencsétlen szerepben láthatjuk.

indingo   2018. 04. 10.

Nagyon beteg, ezért nagyon tetszik. Egy részben Hitler, Obama és egy troll? Rendkívül furcsa a humora. A főcímet is nagyon igényesre csinálták meg. Újszerű, helyes sorozat.

Szilonka   2018. 05. 22.

Ritkán látni ennyire elmeborult észjárású sorozatot. Elvont, de mégis van benne valami megmagyarázhatatlan, ami miatt kedveli az ember. Rendkívül őszinte és egyben szórakoztató sorozat. Rengeteg helyzetet kifiguráz, de nagyon sok igazság is van benne... több»

TomÁcs   2018. 04. 16.

Néha kicsit közönséges, főleg a főszereplő barátja, de ezt leszámítva jó kis sorozatnak néz ki. Minden életre kel benne, a saját keze, egy borotva, egy párna...

VvV   2018. 11. 01.

Egyedi sorozat az biztos. Néha felkapja a fejét az ember, hogy ezt tényleg megcsinálták, tényleg kimondták!

Greeta   2019. 08. 07.

Mindenkit foglalkoztat a párkeresés, főleg aki még pár nélkül van. Nem kevés humort visz a sorozat, ebbe a témába, amit mindenki át él nap mint nap.

Timcsi   2019. 03. 31.

A hülyeség határtalan, de tényleg. Ebben sok mindent összehordanak, valami már kiveri a biztosítékot, de összességében zseniális.

petraszab   2019. 04. 27.

Nem tudtam belekötni a történetébe. Meg kell szokni a humorát, utána nagyon élvezhető.

Ujlaky Ádám   2019. 07. 14.

Unalmas

érthetetlen

nikla113   2018. 10. 13.

a pilot ugyan egy kicsit béna volt, de szerencsére nem hagytam magam elántorítani, és a 2015-ös év legeredetibb sorozata sült ki belőle. minden részben megtalálom a mondanivalót, amit úgy érzek, hogy nekem és a hozzám hasonló szingliknek szól, és közben önfeledten szórakozom. ennél több nem is kell.

ZsoltSon   2016. 11. 06.

Olyan humora van ennek a sorozatnak, hogy hülyeségben igazi konkurenciát talán csak valami képregényben lehetne találni. Előnye viszont a jó szereposztás, Jay Baruchel és Eric André remek komikuspáros.