Masters of Sex

Masters of Sex

2022.05.28 Robinson76

Karakterdrámával a szexualitás körül

A sorozat maga egy dráma, mely az 50-es évek Amerikájában játszódik, valós eseményeket dolgoz fel. A történetvezetés kifejezetten lassú, így azonban időt enged a karakterek megismerésére. A széria mindenképp unikumnak számít a maga nemében, de inkább csak keretnek használja a szexualitás-kutatás történetét, nem ez a központi téma. A karakterek közül többen is könnyedén meg tudták kedveltetni magukat, és garantáltan jó szórakozást nyújtottak, és ez nekem bőven elegendőnek bizonyult.

2014.11.15 Sniper

Kiváló sorozat, ott a helye kedvencek között. Tökéletesen adagolt humor, dráma és izgalom, kiváló történet és remek alakítások. Mit kell ehhez még hozzátenni? Az élet írja a legjobb sztorikat (utána Aaron Sorkin, de ezt most mindegy). Nálam könnyedén van benne a top5-ben.

2016.07.06 Scanian

Minden előzetes elvárásomat felülmúlta a sorozat, de engem már a pilottal kilóra megvettek a készítők. Nagyon könnyed de közben azért drámai is ott, ahol kell, nagyon bízom benne, hogy a következő évad is hozza ezt a minőséget. Bár ebben szinte biztos vagyok, ezt a receptet nagyon eltalálták az alkotók.