Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

airbus   2015. 09. 23.

Szalai Anett formabontó filmje álló tapsot érdemel. Kár, hogy kevés figyelem irányult erre az alkotásra, pedig kellő igényességgel és közvetlenséggel mutatja be a mellrákot.

gabcajz   2015. 08. 23.

Nagyon közvetlen film. Senki nem gondol a rákra, amíg egyszer csak meg nem jelenik... ezt csak azok érthetik meg, akiknek a közvetlen közelében csapott le a betegség.

NEO   2015. 07. 27.

Szokatlan film, nem sok portréfilmet láttam életemben, de úgy érzem ezt érdemes megnézni. Nem minden rész volt érdekes számomra, de sok mindent megtudhattam.

nobody.zero   2015. 06. 14.

Meglepő film, az egyszer biztos. Szalai Anett a saját bőrén tapasztalta meg a szörnyű ás rettegett betegséget, és nem teketóriázott, dokumentálta a történteket, hogy egy remekbe szabott dokumentum/portré film készülhessen az anyagból.

A Las Vegas Film Festival-on 50 ország 2000 független filmjéből válogatva a zsűri a Mellbevágót a 2009-es év különdíjával jutalmazta, dokumentumfilm kategóriában.

(GaEnik)