Gwen   2020. 03. 16.

Ez valóban nem szokványos dokumentumfilm egy olyan férfiról, aki megszállottan kergette az álmait, és végül sajnos ez okozta a halálát is. Valószínűleg nem volt minden rendben a toronyban, mégis bámulatos figura volt, legalábbis a film elég pozitív színben tünteti fel őt.

Henk   2017. 12. 26.

Ösztönző hatású film. Bár számomra a főszereplő nem igazán szimpatikus, természetfilmként az egyik legjobb, amit valaha láttam.

David Letterman
Amie Huguenard
David Letterman

Werner Herzog végighallgatta azt a kazettát, ami Timothy Treadwell és Amie Huguenard utolsó perceit tartalmazza. A pár iránti tiszteletből azonban úgy döntött, filmjében nem "értékeli" a hallottakat.

(Menyét Ibolya)

A film írója, rendezője és egyik főszereplője is a híres német dokumentarista rendező Werner Herzog.

(ZeroHero)